טיולים לאורחים מחו"ל

 במסגרת מעטפת האירוח הכוללת שחברת GOLD מעניקה ללקוחותיה עבור אורחיה העסקיים, ערוכה החברה לספק ולתאם טיולי תיירות או בילויים אחרים בהתאמה לרצון החברה המארחת, חברי המשלחת ובהתחשב בלוח הזמנים שלרוב הוא עמוס. שירות זה כחלק מהחוויה הכוללת, יהווה גורם נוסף בהצלחת הביקור ויתרום לאופן בו משתקפת החברה בעיני אורחיה.

השירות של GOLD כולל: מדריך דובר שפת המקור, מלווה עסקי, מתורגמן (בעת הצורך) ונהג עם רכב, המשלימים את חווית הטיול ומציגים באופן מכובד את החברה המארחת.

הטיולים מותאמים לאופי המשלחת, הדרגים השונים, משך זמן השהיה בארץ, האם זה ביקורם הראשון בישראל וכו', כאשר אנו לוקחים בחשבון שלעיתים קיים צורך לבצע שינויים בתכנית הטיול תוך כדי תנועה.

מעוניינים לארגן לאורחים שלכם מחו"ל טיולים בישראל? יום טיול, טיול לילי, חצי יום טיול וכו' – אנו נדאג לטיול מרשים ואיכותי, שיותיר את הרושם בהתאמה לציפיותיכם כחברה מארחת.
השאיר/י פרטים ונשוחח

טיולים בישראל

טיולים לאנשי עסקים מחו"ל

ב-GOLD הטיולים מתוכננים עד לרמת הפרט הקטן ביותר – התאמת הטיול לסגנון ואופי המשלחת העסקית תוך מתן ערך מוסף למטרה העסקית שלשמה המשלחת הגיעה לארץ מלכתחילה. מרבית אנשי העסקים המגיעים לארץ לצרכים עסקיים, מעוניינים לטייל ולהיחשף ליופייה של ארץ ישראל. לרוב, הלו"ז העסקי הצפוף של אותם אנשי עסקים לא מאפשר להם לצאת לימי טיול מלאים. אנו יודעים כיצד לשלב בתוך הלו"ז העסקי טיולים מותאמים אישית עבור אנשי העסקים, מתוך ההבנה כי חווית האירוח היא בלתי נפרדת מהמטרה העסקית.

אנו מייחסים חשיבות רבה לאופיים של אנשי העסקים המגיעים לארץ, מה תפקידם, כמה ימים הם ישהו בארץ ותוך התייחסות לפרטים אלו אנו מתאימים להם טיול או טיולים תפורים אישית המתאימים עבורם, תוך לקיחה בחשבון למה חשוב יותר או פחות לחשוף אותם בימים הספורים שברשותם לטייל בארץ.

בחירת האתרים והמסלולים השונים בהם אנשי עסקים או אורחים מחו"ל מעוניינים לטייל בהם, במקרים רבים משתנה מרגע לרגע או ממש תוך כדי תנועה. לעיתים קורה שאנשי עסקים חושבים כי מקום מתוייר כזה או אחר בארץ היה אמור להראות כפי שהם חשבו ובסוף לא כך קרה. היכולת לשנות מרגע לרגע אתר, מסלול או עיר, זוהי ההתמחות שלנו ב-GOLD.
התאמת היעדים חשובה מאוד בתכנון טיול לאנשי עסקים מחו"ל. במקרה שמסלול כזה או אחר אשר חברי המשלחת ביקשו אינו יכול להתקיים מבחינת הלו"ז והמרחק, חשוב מאוד לדבר עם אנשי המשלחת ולהסביר זאת להם. בשלב הזה אנו ב-GOLD נעניק את התובנות שלנו ונעזור לחברי המשלחת לגבש מסלול אחר שבו הם ירגישו מסופקים לא פחות.

זכרו, ישנה משמעות גדולה מאוד עבור אורחים מחו"ל לרמת האירוח שלכם בימי הטיולים השונים. התאמת כל טיול לארץ המוצא של אנשי העסקים מחו"ל, היכולת להעניק להם חווית טיול בשפת המקור שלהם תוך הקפדה על היבטים החשובים להם (כגון אתרים קדושים) עשויים לתרום באופן נכבד להשגת מטרות הביקור העסקי בארץ. אנו ב-GOLD ערוכים לתכנן עבורכם טיולים שונים ומגוונים המותאמים אישית למשלחות עסקיות מרחבי העולם.