מלווה עסקי – Business Guide

אנו ב-GOLD זיהינו את הצורך במלווה עסקי בעקבות ניסיוננו הרב באירוח משלחות עסקיות מרחבי העולם. מלווה כזה, המוצג רשמית לחברי המשלחת כנציג מטעם החברה הישראלית המארחת, מהווה גורם חשוב מאד במסגרת השירות שייעודו הצלחת אירוח המשלחת העסקית בישראל.

מלווה עסקי-Business Guide הוא מלווה הצמוד למשלחת שאתם מארחים – מלווה מטעם GOLD הדואג לתפקוד תקין של כל הפעילויות ונותני השירותים, לניהול לוחות הזמנים כפי שנקבעו, להתמודדות עם סדרי עדיפות משתנים או שינויים בלתי צפויים אחרים ללא הפרעה או אי-נוחות לאורחים.
היתרונות של מלווה עסקי הינם:

  • המלווה העסקי דובר את שפת המקור של המשלחת.
  • המלווה העסקי מודע, במידת האפשר ובהתאם לדיסקרטיות המתבקשת מצד הלקוח, ללו"ז הביקור העסקי ולמידת החשיבות של ביקור זה להשגת המטרות העסקיות, הן של החברה המארחת והן של האורחים.
  • התמונה הכוללת של חשיבות המטרה העסקית שלשמה המשלחת הגיעה לארץ, נמצאת לנגד עיניו של המלווה העסקי.
  • המלווה העסקי הינו בעל גישה ניהולית שרואה את התמונה הכללית יותר מאשר את סך חלקיה.
  • המלווה העסקי מכיר את המנהגים והנורמות בארץ המוצא של חברי המשלחת ובכך תורם לתחושה הביתית של האורחים, למענה לציפיותיהם ולפתרון מהיר ויעיל לכל סוגיה.
מלווה לאורחים מחו"ל

הנוכחות של מלווה עסקי כחלק מסל האירוח של משלחת עסקית, תורמת לשביעות רצונם של חברי המשלחת וזאת מפני שהם מעריכים מאוד את העובדה שיש להם איש קשר בארץ, הצמוד אליהם בכל תקופת שהותם בארץ, דובר את שפת המקור שלהם ומסוגל למצוא פתרון ולתת מענה לכל צורך שלהם.

שירותיו של מלווה עסקי:

עוד בטרם הגעת המשלחת העסקית לארץ, המלווה העסקי (Business Guide):

  • מתעדכן לגבי המטרה שלשמה המשלחת העסקית מגיעה לארץ וזאת על מנת להפגין ידע במידה וחברי המשלחת מתייעצים איתו על נושא כזה או אחר מאותו תחום/ענף ממנו הם מגיעים.
  • מוודא כי הוא בקיא בז'רגון העסקי/מקצועי של שפת המקור של חברי המשלחת.

אנו ב-GOLD מעניקים חשיבות רבה לשירות של מלווה עסקי. חשוב מאוד להבין כי משלחת עסקית המגיעה לארץ, מצפה לסטנדרט אירוח גבוה, החף מטעויות. ברוב המקרים, הלו"ז העסקי והתיירותי מאוד צפופים ודורשים מלווה עסקי בשטח שיודע כיצד לתווך בין כל גורמי החוץ הקשורים למשלחת לבין חברי המשלחת.

לעתים, ישנם חברי משלחת שזקוקים ליחס מועדף, יחס אישי שיפיג את החשש שלהם מאי הצלחת עמידה בזמנים בלו"ז הצפוף שנקבע מראש. בנוסף לכך, ישנם אנשי עסקים שזקוקים לליווי צמוד בשפת המקור שלהם על מנת להפיג את החשש הטבעי בהגעה לארץ זרה.

אנו ב-GOLD זיהינו את הצורך במלווה עסקי לאחר ניסיון רב באירוח משלחות עסקיות מכל העולם. יחס אישי של מלווה עסקי , שמוצג רשמית לחברי המשלחת כנציג מטעם החברה הישראלית המארחת, הינו שירות חשוב מאוד להצלחת אירוח משלחת עסקית בישראל.