אודות

ben goldberg

בן גולדברג

מנכ"ל ומייסד
נעים להכיר,
שמי בן גולדברג, בעל משפחה ומתגורר בבית ינאי, קרוב לים.

אחרי שמונה שנות עבודה אינטנסיביות שנעו כל הזמן על התפר שבין המגזר העסקי לתיירותי, החלטתי להקים את חברת GOLD המתמחה בתיירות עסקית.
החיבור הטבעי עבורי בין העולם העסקי והתיירותי עורר בי את התשוקה להקים חברה המעניקה שירותים מקצועיים מקצה לקצה עבור אנשי עסקים ואורחים המגיעים לישראל בענייני עסקים.כדי לממש את התשוקה הזו ולהביא את חברת GOLD להצלחה, עמדה לנגד עיניי גם החשיבות העצומה של ההון האנושי שלנו – הצוות שיעמוד לצידי. בצוות GOLD אנשים בעלי כישורים מגוונים, המגיעים מעולמות שונים ומביאים עימם את הידע המקצועי והרצון העז אשר ביחד יגשימו את החזון שלי – משפחה אחת עם שותפים לדרך אשר לנגד עיניה שביעות רצון הלקוח, בין אם הוא החברה המארחת או האורח עצמו, באמצעות מתן שירות מיומן, איכותי וקשוב.

אני והצוות של GOLD נשמח לענות לכם לכל שאלה ולעזור לכם ביצירת חוויית אירוח למשלחת העסקית מחו"ל המגיעה אליכם, שתגרום לעסקה לצאת לפועל.

בברכה,
בן גולדברג.
ben@goldbtours.com

Ron Marshak

רון מרשק

שותף וסמנכ"ל שיווק
נעים להכיר,
לאחר שכיהנתי בתפקידים שונים בעולם השיווק, מכירות ופיתוח עסקי, חיפשתי את האתגר הבא בחיי המקצועיים.החיפוש אחר מרחב יצירתי עסקי, בעולם שבו כולם משחקים על פי הכללים, הביא עמו היכרות בלתי צפויה עם בן. לאחר שיחה בת שעה וחצי במהלכה בן סיפר לי מה הוא עושה, התאהבתי מיד ושאלתי: מתי מתחילים?

אנו במשפחת GOLD מעניקים ללקוחותינו את שלל שירותי האירוח הנחוצים להם, על מנת להכתיר בהצלחה את המטרה העסקית שלשמה הם מארחים לקוחות מחו"ל בארץ.

עבור משפחת GOLD, אומנות האירוח נמדדת ביכולת לרדת לפרטים, לכבד תרבויות שונות והידיעה כיצד לתווך להם שירותי אירוח בישראל.

בברכה,
רון מרשק.
ron@goldbtours.com