מסעדות לאורחים מחו"ל

האם יש דבר כזה אוכל ישראלי שכל אורח מחו"ל יהיה שמח לטעום? מהו אוכל ישראלי? מה ואיך צריך להגיש ? מה עושים כשיש מגבלות תקציב ? ובמילים אחרות – איך בוחרים מסעדה לאורחים המגיעים במסגרת עסקים אליך לארץ?

עבודה נכונה עם מסעדות דורשת מיומנות בכל הקשור לאירוח אנשי עסקים ומשלחות מחו"ל ממדינות שונות בעולם.

אנו בגולד תיירות עסקית מספקים מגוון שירותים עסקיים ותיירותיים לחברות המארחות אנשי עסקים מחו"ל ומנוסים בבחירת מסעדות שנותנות מענה מדויק לאנשי עסקים ומשלחות ממדינות שונות בעולם.

מגיעים אליכם אנשי עסקים או משלחת מחו"ל? תרימו אלינו טלפון וכחלק מסל האירוח הנרחב שלנו, נדאג שהאורחים שלכם ייהנו מחוויה קולינרית בלתי נשכחת   לפרטים צלצל/י – 077-4315850

resturant

איך בוחרים מסעדה לאנשי עסקים מחו"ל

אין צורך להדגיש עד כמה ארוחה טובה חשובה בין פגישות או בכלל כשמארחים מישהו ביום טיול. עבור אנשי עסקים ארוחת צהריים או ערב הינה מפגש שבו מדברים על עסקים, אך הכי חשוב זהו גם זמן חשוב להתבדח וליהנות.

כאשר קובעים ארוחת צהריים או ערב במסעדה צריך לאפיין את האורחים מחו"ל – מהיכן הם מגיעים, מה המעמד שלהם האם הם מנהלים בכירים או עובדים זוטרים ועל פי זה לקבוע היכן ואיזו ארוחה צריך להגיש ובאיזו מסעדה.

ישנם אורחים שיצפו מכם כי האוכל יוגש למרכז השולחן בפלטות גדולות כדי שכולם יוכלו לאכול ב-sharing. ישנם אורחים שיבקשו את ההמלצה שלכם, מה אתם ממליצים וכאן האחריות נופלת עליכם, לקלוע בול לטעם של האורחים שלכם.

הכרח נוסף בזמן הארוחה, הוא מיקום השולחן, האם צריך חדר פרטי? האם לשבת ליד החלון? אומנות ההושבה במסעדה, חשובה מאוד. ישנם אורחים שירצו להמשיך אתכם פגישה עסקית בזמן אורחת צהריים ואז חדר פרטי הוא הכרח. כאשר יש קשר טוב עם מגוון רחב של מסעדות, ניתן לקבל יותר במחיר שנקבע לאדם מראש

זכרו, לא כל האורחים מצפים למסעדות שף יוקרתיות. ניתן לפנק את הלקוחות שלכם במסעדות מעולות בארץ, בתקציבים הגיוניים שיגרמו לאורחים שלכם חוויה קולינרית בלתי נשכחת.