מתורגמן

חברת GOLD מציעה לכם מגוון שירותי תרגום מקצועיים, במחירים תחרותיים ובאיכות גבוהה מאד. צוות המתורגמנים והמתרגמים שלנו יספקו לכם שירותי תרגום אשר יעבירו את המסר בכל שפה נדרשת, בצורה המדויקת ביותר עבור האורחים מחו"ל. אנו מספקים הן שירותי תרגום סימולטני ועוקב והן שירותי תרגום מסמכים.

למתרגמים העובדים אתנו היכרות עמוקה עם השפה, התרבות וההקשר בו נכתבו או נאמרו הדברים, על מנת שיוכלו לשמור על אותו הלך רוח ועל אותו המסר, מבלי להוסיף חוות דעת או לגרום לדברים להשתמע לשתי פנים.
חשיבותו של מתורגמן איכותי לתקשורת טובה עם אנשי עסקים דוברי שפות שונות, נמדדת בבקיאות עד לניואנסים הדקים ביותר של המתורגמן בשפת המוצא, תוך גילוי יוזמה ויצירתיות בתרגום ביקור מקצועי או משא ומתן מורכב בין שני צדדים. ב-GOLD כל שירותי התרגום מבוצעים על ידי צוות של מתורגמנים, שכל אחד מהם מתמחה בנישה עסקית ייחודית המצריכה מהם בקיאות ברזי התחום העסקי כגון: משפט, רפואה, חקלאות ועוד. לצוות המתורגמנים שלנו יש יכולת הקשבה וניסוח בו זמנית, קליטה מהירה, זריזות וחדות מחשבה, כמו גם דיבור רהוט ומובן העשויים לתרום לטובת הצלחת העסקה.

לפרטים צלצל/י – 077-4315850

מתורגמן לספרדית   מתורגמן לפורטוגזית  מתורגמן לסינית   מתורגמן ליפנית   מתורגמן לקוריאנית

שירותי תרגום

תרגום עוקב

המפתח למציאת מתרגם טוב נעוץ ביכולת שלו להתנסח בבירור וברמה גבוהה בשפת היעד. בפני המתרגם והמתורגמן עומדת משימה לא פשוטה, עליהם להתמודד עם אפשרות של פער תקשורתי ולנסות לצמצם אותו לאפס, לכן עליהם להיות מקצועיים מאוד בעבודתם.

בין אם מדובר בפגישת B2B, דיון בבית משפט, פגישה עם אורחים מחו"ל, משא ומתן או ביקור מקצועי אנו ב-GOLD נעמיד לרשותך מתורגמן צמוד, מקצועי ומנוסה שיקפיד על הכנה מוקדמת של החומרים הרלוונטיים לאותו מאורע. בשירות זה המתורגמן עוקב אחר תוכן הדברים למשל בעת שיחת עבודה, שיחת סקייפ ,פגישה עסקית וכו' ומעביר בזמן אמת את התרגום לכל המשתתפים, תוך הקפדה על העברת מסר ברור ומדויק. אנו נספק לכם מתורגמן עוקב בסינית, ביפנית, בספרדית, ברוסית, באנגלית וכו'. תוכלו לקבל מתורגמן עוקב לכל שפה, כדי לקבל ולהעביר את המידע באופן המדויק ביותר והתואם ביותר למה שנאמר.

 

תרגום סימולטני

מתורגמן סימולטני נמצא מאחורי הקלעים. הוא יושב בתא מיוחד שיש בו מערכת שמע, הוא מקשיב לדובר באמצעות אוזניות ומתרגם את דבריו לשפת היעד. התרגום מועבר למאזינים דרך אוזניות המיועדות לכך. במידה ויש מגוון של דוברי שפות, כל מאזין שומע את הנאום בשפה המובנת לו.
אנו ב-GOLD עובדים עם מתרגמים סימולטניים בעלי יכולת למצוא את המילה המתאימה ביותר בזמן אמת, וזאת עקב הניסיון הרב שלהם בתרגום סימולטני וההכנה המוקדמת בקריאת החומרים הרלוונטים. הצוות של GOLD יבחר עבורך את המתורגמן הסימולטני המתאים ביותר ויצייד אותו בכל האמצעים הטכנולוגים הנדרשים: תא אקוסטי, אזניות איכותיות, מערכת שידור וטכנאים מנוסים. כל חבילת השירותים הנדרשים תחת השירות של תרגום סימולטני מגיעה כפתרון אחד עבורך, על מנת שתזכה לקבל את התרגום הסימולטני המדויק ביותר עבור האורחים שלך מחו"ל. ניתן לקבל תרגום סימולטני בכל אחת מהשפות.

תרגום מסמכים

מעוניינים לפתוח בקשרים עסקיים עם סין, יפן, אירופה, אפריקה או כל ארץ אחרת? זקוקים לתרגום מסמך, אימייל, הצעת מחיר, פניה עסקית וכו'?
אנו ב-GOLD מספקים שירותי תרגום מסמכים במגוון תחומים כגון: כתיבה רפואית, משפטית, מדעית, כתיבה טכנית ועוד. צוות המתרגמים של GOLD בכל השפות מקפיד על הפרטים הקטנים ועל נאמנות למקור במהלך תרגום כל מסמך, ליצירת מסמך שווה ערך למסמך המקורי. המתרגמים שלנו לא רק יעבירו את המשמעות המדויקת של הטקסט, אלא גם ילטשו ניסוחים לשוניים בשפת המקור של המסמך לשפה המתורגמת, מבלי לפגוע בתוכן או במשמעות.

צוות המתורגמנים שלנו בכל השפות שם דגש רב על הרגישות לשפה והתרבות של האדם שמולו ולכן אנו ב-GOLD נבחר את המתורגמן המתאים ביותר לאורחים שלך מחו"ל. כחלק מסל האירוח הנרחב שאנו מציעים עבורך, התאמת המתורגמן הנכון ביותר עבורך הינה חלק חשוב מכלל השירותים הנחוצים לאירוח עסקי מוצלח.