תרגום סינית

אחריותו של מתורגמן לסינית, אינה מסתיימת בתרגום המסרים לסינית. תפקידו של מתורגמן לסינית הוא לדאוג לכך שהצד הסיני יבין את התמונה בכללותה תוך ליווי וייעוץ לצד הישראלי. מתורגמן מקצועי ומיומן לסינית יידע כיצד לשאול את השאלות הנכונות, על מנת להבין את הדרך המדוייקת הטובה ביותר להעברת המסרים לצד הסיני. בין אם זו התכתבות באימייל, שיחת ועידה בטלפון או מפגש פנים אל פנים, תרגום לשפה הסינית ש-GOLD מספקת ידאג לכך שהעברת המסרים בינך לבין הצד הסיני תתבצע בצורה אחידה וברורה.
תרגום סינית של GOLD כולל: מתורגמן לסינית ומסינית במפגשי B2B, התכתבויות באימייל עם לקוחות סיניים, תרגום סינית בשיחות טלפון ומתורגמן מסינית ולסינית בסיורים וסמינרים מקצועיים.
לפרטים 077-4315850

מידע על תרגום סימולטני לסינית

chinese_translator

תרגום השפה הסינית באופן מדוייק, מצריך ידע מעמיק הרבה מעבר להכרת השפה והיכולת להביעה. ב-GOLD אנו נדאג לך למתורגמן שילווה וייעץ לך בכל שלב בו הוא מספק לך שירות. שירותי התרגום של GOLD כוללים: תרגום סימולטני לסינית, תרגום עוקב לסינית ומסינית ותרגום מסמכים מקצועיים לסינית ומסינית בתחומים שונים.

מתורגמן לסינית

מתורגמן איכותי לסינית חיוני להתקשרות עם אנשי עסקים מסין. ב-GOLD מתורגמן לסינית בקיא בתרבות הסינית ובאופן שבו אנשי עסקים מסין מצפים שהמסרים בפגישה עסקית יועברו בצורה מדויקת, תוך הקפדה על הניואנסים הקטנים החשובים לשני הצדדים. GOLD מספקת תרגום לשפה הסינית בנישות עסקיות ייחודיות כגון: משפט, רפואה, חקלאות ועוד. לכל מתורגמן לסינית בצוות שלנו יש יכולת הקשבה והבנה של הצד הישראלי ויכולת לנסח מסר מדויק בשפה הסינית שעשוי לתרום להצלחת העסקה.

מתורגמן מסינית

ב-GOLD אנו נדאג לספק לך מתורגמן מסינית, שבקיא ברזי השפה הסינית ובתרבות העסקית הסינית. אצלנו, מתורגמן מסינית מתכונן היטב מבעוד מועד לפני שהוא מתרגם בין הצד הסיני לבין הצד הישראלי. כל מתורגמן מסינית ב-GOLD הינו בעל ניסיון רב בעבודה עם אנשי עסקים מסין ובהעברת המסרים מסינית לעברית בצורה ברורה ומדוייקת.

מתורגמן מאנגלית לסינית

ב-GOLD אנו מודעים למקרים בהם ישנו צד שלישי במשא ומתן של עסקה מורכבת או במפגש עסקי אחר, בהם נדרשת ידיעת השפה האנגלית. אנו נדאג לספק לך מתורגמן מאנגלית לסינית שיעניק לך את השקט התעשייתי הנחוץ לך במהלך פגישה עם איש עסקים סיני ועם גורם צד שלישי שדובר אנגלית. במשלחות מעורבות מכמה מדינות ובהן גם אנשי עסקים מסין, שפת התרגום המתבקשת הינה סינית. לכן במקרים אלו אנו ממליצים על מתורגמן מאנגלית לסינית שגם בקיא בשפה העברית, כך שהמסר אותו תרצה להעביר יושמע למתורגמן בשתי שפות שונות אותן הוא מכיר וכך הוא יוכל להעביר את המסר בשפה הסינית בצורה הנכונה ביותר תוך שמירה על הקונטקסט העסקי.

מתורגמן מסינית לאנגלית

מתורגמן מסינית לאנגלית חייב להיות בקיא ברזי שתי השפות. סינית עסקית ואנגלית עסקית, דורשות ידע מעמיק באוצר המילים הרחב המתווסף לשימוש בשתי השפות ביום יום. ב-GOLD כל המתורגמנים מסינית לאנגלית הינם בעלי ניסיון רב כמתורגמנים מסינית לאנגלית ובעצמם בוגרי תארים מתקדמים במנהל עסקים מאוניברסיטאות מובילות בסין ובישראל ומכאן, הניסיון שלהם בסינית ואנגלית כאחד.

זכרו, התרבות העסקית הסינית אינה משאירה מקום לטעויות. אירוח עסקי מוצלח מחייב מתורגמן לסינית המעניק ערך מוסף כאשר משלחת של אנשי עסקים מסין מגיעה לארץ. הצלחתה של כל התנהלות עסקית תלויה בראש ובראשונה בתקשורת שבין שני הצדדים. העברת המסרים לסינית מצריכה מתורגמן לסינית הרואה לנגד עיניו את כל הקונטקסט העסקי ורק לאחר מכן מעביר את המסר בצורה ברורה ונהירה לצד הסיני. אנו נשמח לספק לכם מתורגמן לסינית שיסייע לכם בכל התקשרות עם אנשי עסקים מסין.