מדריך טיולים

מדריכי הטיולים דוברי אנגלית, סינית, רוסית, ספרדית או כל שפה אחרת אשר מספקת GOLD לסיורי אנשי העסקים והמשלחות מחו"ל, הינם מדריכים מוסמכים המנוסים בהדרכת אנשי עסקים מחו"ל, שולטים בשפות השונות, מודעים לסטנדרטים והציפיות מהם, וחדורי רצון להעניק ערך מוסף חווייתי לאורחי החברה. קיימת חשיבות
רבה עבורך כמארח למדריך טיולים ייצוגי שיכול לקבל החלטות בשטח. מדריך טיולים הוא מעבר לנותן שירותי המעניק הדרכה לאורחים שלך מחו"ל, הוא הנציג שלך בשטח – בימי הטיול – שמייצג אותך. כל מדריכי הבית ב-GOLD בעלי האוריינטציה העסקית הנחוצה למדריך טיולים המנוסה בעבודה עם אורחים מחו"ל. מדריכי הטיולים שלנו ידאגו לייצג אותך כמארח מושלם, תוך כדי ההדרכה.
לפרטים צלצל/י – 077-4315850

מדריך טיולים באנגלית
אורחים מחו"ל המגיעים לישראל במטרה לעשות עסקים, מצפים לסטנדרט של אירוח עסקי שמשלב גם חוויה תיירותית בלתי שנכחת. מדריך טיולים הדובר את שפת המקור של חברי המשלחת, בעל ניסיון בהדרכת אנשי עסקים מחו"ל, יעניק ערך מוסף חוויתי עבור האורחים שלך.
אנו ב-GOLD נדאג לספק לך מדריך טיולים עם ניסיון מוכח בליווי משלחות עסקיות, מורה דרך שידבר בשפה ובסגנון של האורחים שלך.

מדריך / מדריכת טיולים דובר/ת שפות

משלחות עסקיות מחו"ל המגיעות לארץ מעוניינות לעיתים קרובות לשלב ימי טיול במהלך שהותם בארץ. אירוח עסקי מוצלח חייב לכלול מדריך טיולים מוסמך, הדובר את שפת המקור של חברי המשלחת ומכיר את שיטת העבודה עם אורחים מחו"ל בהתאם לארץ המוצא ממנה חברי המשלחת מגיעים. בחברת GOLD אנו מעסיקים את מיטב מדריכי הטיולים המוסמכים שיש כיום בשוק. כל המדריכים שלנו ידאגו להעניק חווית הדרכה המשלימה את החוויה הבלתי נשכחת של שירותי האירוח שאנו יודעים להעניק לחברה ישראלית המארחת אורחים מחו"ל.

מדריכי טיולים לכל סגנון טיול

מורה דרך מוסמך אינו תנאי מספיק לטיול מוצלח. חשוב גם להתאים את המדריך לסגנון הטיול הנבחר. אנו ב-GOLD בוחנים את ההיבטים, הנתונים והאילוצים הספציפיים לכל טיול כזה – מהן נסיבות הביקור, מי האנשים ומה ציפיותיהם ובהתאם לכך מסייעים ללקוח לקבל את מורה הדרך המתאים ביותר.
מדריכי הטיולים שלנו ערוכים לגלות גמישות הנדרשת לשינויים שלעיתים מתבקשים ע"י האורחים במהלך הסיור.
בין אם מדובר בטיול באתרים המקובלים, סיור במקומות הקדושים לאורחים או בילוי לילי בחיי הלילה של תל אביב, אנו נספק את המדריך או מדריכת טיולים המתאימ/ה.
בחברת GOLD כל מדריך טיולים ערוך לבצע ימי הדרכה בכל ערי ישראל ובאתרים התיירותיים השונים. גם כאן, הקשר שנוצר בין מדריך הטיולים לבין חברי המשלחת, עשוי לספק לחברה המארחת מידע חשוב לגבי מידת שביעות רצונם של חברי המשלחת שלך ממך כמארח.
להלן רשימה חלקית של מדריכי הטיולים המועסקים על ידנו: מדריכי טיולים דוברי סינית, מדריכי טיולים דוברי יפנית, מדריכי טיולים דוברי ספרדית, מדריכי טיולים דוברי רוסית, מדריכי טיולים דוברי יוונית, מדריכי טיולים דוברי צרפתית, מדריכי טיולים דוברי אנגלית, מדריכי טיולים דוברי אינדונזית, מדריכי טיולים דוברי קוריאנית, מדריכי טיולים דוברי גרמנית, מדריכי טיולים דוברי פולנית, מדריכי טיולים דוברי רומנית, מדריכי טיולים דוברי דנית, מדריכי טיולים דוברי שבדית ועוד מגוון רחב של מדריכי טיולים מוסמכים בעלי ניסיון בהדרכה של אנשי עסקים מחו"ל.
כל מדריך טיולים בחברת GOLD בעל בקיאות בשפה, בתרבות ובניואנסים הקטנים המציגים אותך כמארח מושלם.