מדריך טיולים דובר סינית

כאשר משלחת מסין מגיעה לישראל למטרת עסקים, חברי המשלחת מצפים לסטנדרט אירוח מסוים. בחירה נכונה של מדריך טיולים דובר סינית יכולה להעניק לחברי המשלחת חוויה נהדרת במהלך שהותם בישראל. טיול בארץ עם המדריך הנכון, יבטיח הנאה עבור חברי המשלחת ויאזן את לוח הזמנים העסקי שלהם. אנו ב-GOLD נדאג לספק לך מדריך דובר סינית ברמה הגבוהה ביותר – בעל אוריינטציה עסקית, שיהפוך את החוויה עבורם לבלתי נשכחת.

לפרטים על מדריך או מדריכה דובר/ת סינית התקשרו 077-4315850

guide for Chinese

מורה דרך דובר סינית

אחד השירותים החשובים ביותר באירוח משלחת סינית הינו מדריך / מורה דרך דובר סינית, שאופן ההדרכה שלו תואם בצורה הטובה ביותר לסגנון חברי המשלחת הסינית. בין אם מדובר באורח יחיד או משלחת רבת משתתפים מסין, חברת GOLD תעמיד לרשותך מורה דרך דובר סינית ברמה גבוהה, המתאים ביותר עבור אירוח המשלחת שלך.
כל מדריכי הבית שלנו, ידאגו לספק חווית הדרכה המשלימה את חוויית האירוח הבלתי נשכחת שאנו מספקים. אנו מתייחסים במלוא הרצינות בבואנו להתאים מדריך דובר סינית עבורך, כיוון שאנו מודעים לחשיבות ימי הטיול עבור המשלחת העסקית מסין – לעיתים ימי הטיול חשובים להם אף יותר מהמטרה העסקית שלשמה הם הגיעו לארץ.

בחברת GOLD אנו מעסיקים את מיטב המדריכים המוסמכים דוברי סינית רהוטה שיש כיום בשוק. כאשר אנו מארחים משלחת עסקית המגיעה מסין מטעם חברה ישראלית, אנו מתאימים מורה דרך דובר סינית על פי שני הקריטריונים הבאים:

  1. מספר האורחים במשלחת הסינית
    כל אחד ואחת ממדריכי הבית דוברי הסינית שלנו מתמחים בהדרכת משלחת עסקית מסין על פי מספר האורחים אותה היא מונה. אנו מתאימים מדריך דובר סינית על פי מספר האורחים במשלחת, בין אם זה אורח יחיד או משלחת רבת משתתפים, זאת על מנת להעניק חוויית הדרכה אישית ונכונה עבור האורחים בכל משלחת עסקית המגיעה מסין.
  2. בעלי התפקידים במשלחת הסינית
    אופי תפקידו של כל אורח במשלחת סינית הינו פרט חשוב בהתאמת מדריך דובר סינית. כאשר אנו בונים לו"ז תיירותי ועסקי עבור חברה ישראלית, אנו מקדישים זמן מה על מנת לאפיין את האורחים המגיעים מסין. חשוב מאוד עבורנו לדעת כמה גברים ונשים מונה המשלחת, מהיכן בסין הם מגיעים, מהו טווח הגילאים שלהם ומה תפקידו של כל אורח במשלחת. לאחר שאפיינו את חברי המשלחת, בין אם מדובר במשלחת המונה אורחים סינים בעלי תפקידים רמי דרג או משלחת של מנהלים בדרג ביניים, נתאים את המדריך דובר הסינית הנכון עבורך.
    לאחר שבחנו את התאמתו של המדריך על פי שני הקריטריונים, אנו ניגשים לשלב האחרון בהתאמת מדריך דובר סינית ומחליטים האם יהיה מדובר במדריך או במדריכה.

מדריכת טיולים דוברת סינית

ישנן משלחות עסקיות מסין אשר יעדיפו מדריכה דוברת סינית בעלת חזות מערבית/ישראלית – אורחים סינים מעריכים מאוד מדריכה מערבית/ישראלית שלמדה על בוריה את השפה הסינית. לעומת זאת, ישנן משלחות עסקיות מסין אשר יעדיפו מדריכה דוברת סינית אשר הינה סינית/ישראלית – כיוון שלעיתים האורחים מרגישים פתוחים יותר לחוויית הטיול עם מדריכה כזו (פנים מוכרות כשאתה רחוק מהבית).

מדריך טיולים דובר סינית

למשלחת עסקית מסין שכל משתתפיה הינם גברים סינים, ברוב המקרים חשוב להצמיד מדריך דובר סינית על מנת שתירקם אחווה גברית בין המדריך לחברי המשלחת. ישנן משלחות עסקיות סיניות אשר יעדיפו מדריך דובר סינית בעל חזות מערבית, וישנן משלחות עסקיות סיניות שיעדיפו מדריך דובר סינית אשר הינו בעצמו סיני/ישראלי – לעיתים אורחים סינים מרגישים יותר פתוחים לחוויות הטיול עם מדריך סיני/ישראלי (פנים מוכרות כשאתה רחוק מהבית).

אצלנו בחברת GOLD כל מדריך דובר סינית ערוך לבצע ימי הדרכה בכל ערי ישראל ובכל האתרים התיירותיים שאורחים מסין נהנים לפקוד. בימי הטיול של משלחת סינית, נוצר קשר בין המדריך דובר הסינית לבין חברי המשלחת. הקשר הזה יכול לספק לך מידע לגבי מידת שביעות רצונם של חברי המשלחת במהלך שהותם בארץ. מדריכי הבית דוברי הסינית שלנו, ערוכים לכל שינוי העשוי להתרחש בימי הטיול ולשנות את המסלול המתוכנן – במידה וחברי המשלחת  מעוניינים בכך. ב-GOLD כל המדריכים דוברי הסינית הינם בקיאים בשפה הסינית, בעלי אוריינטציה עסקית, בעלי מראה ייצוגי ובעלי יכולת לקבל החלטות בשטח.