אירוח משלחות מחו"ל

אנו ב-GOLD מתמחים בהענקת מגוון רחב של שירותים הנחוצים באירוח משלחת מחו"ל תוך הקפדה על כל הפרטים החשובים לאירוח משלחות מחו"ל על פי ארץ המוצא ממנה מגיעים חברי המשלחת.
המענה הניתן על ידנו באירוח משלחות מחו"ל מותאם אישית על פי סטנדרט האירוח הנהוג בארץ המוצא של חברי המשלחת.
לגולד ניסיון רב באירוח מוצלח של משלחות מחו"ל המבקרות חברות מובילות בארץ.
הדאגה לפרטים הקטנים ביותר המרכיבים אירוח מוצלח, כמו גם הגמישות והיכולת לתת מענה לתכתיבים שצצים בשטח זאת המומחיות שלנו!
אירוח עסקי נמדד ביכולת של המארח להתאים את כלל השירותים הנחוצים על מנת לארח משלחת מחו"ל על פי סטנדרט האירוח שחברי המשלחת רגילים אליו. בניית תמהיל של אירוח מקצועי, אשר מצד אחד הינו מתוכנן אך מצד שני לוקח בחשבון מרווח לשינויים (אשר מתרחשים במקרים רבים כאשר משלחת מחו"ל מגיעה ארצה), דורשת מענה בזמן אמת, שאנו ב-GOLD נספק לך.
מלבד התיאומים בין כל השירותים הנחוצים לאירוח משלחות מחו"ל, אנו ב-GOLD נסייע לך בבניית הלו"ז התיירותי ובמידת הצורך גם בבניית הלו"ז העסקי. הצוות של GOLD בעל ניסיון רב באירוח משלחות מחו"ל ממדינות שונות ברחבי העולם. יתרון זה מעניק לנו את היכולת לסייע לך בבניית הלו"ז עבור המשלחת, תוך הבנה כיצד משלחות מחו"ל ממדינות שונות ברחבי העולם רוצות ומצפות להתארח בישראל.

אירוח משלחות מחו"ל המוזמנות על-ידי חברה ישראלית

אנו בחברת GOLD ערוכים לקבל כל פנייה מטעם חברה ישראלית או איש עסקים המעוניין לארח משלחת עסקית מרחבי העולם בישראל.
כאשר חברה ישראלית פונה אלינו לקבלת שירותים הנחוצים לאירוח משלחת מחו"ל, אנו מוודאים עמה מהיכן מגיעים חברי המשלחת ומהי המטרה העסקית שלשמה הם מגיעים לארץ, על מנת שנוכל להעניק את השירותים המתאימים ביותר עבור אירוח המשלחת. אנו מספקים את שירותי האירוח עבור החברה הישראלית והתשלום עבור שירותים אלו משולם על ידה.

אירוח משלחות מחו"ל בתשלום ע"י האורחים

אנו בחברת GOLD ערוכים לארח משלחות מחו"ל המגיעות מטעם חברות ישראליות, אשר מעדיפות לאפשר לאורחיהן מחו"ל לנהל את תהליך הגעתם באופן עצמאי. במקרים אלו אנו מבצעים את ההתקשרות ישירות עם ראש המשלחת העתידה להגיע לארץ, מספקים עבורם את שירותי האירוח, וכמו כן מתנהלים בהיבט הכספי ישירות מול חברי המשלחת.
אצלנו בחברת GOLD כלל השירותים הנחוצים לאירוח משלחות מחו"ל מכונסים תחת קורת גג אחת, על מנת להעניק שירות ממוקד ומותאם עבור משלחות עסקיות מחו"ל. משלחות המגיעות מחו"ל לארץ, מצפות לסטנדרט אירוח התואם את סטנדרט האירוח הנהוג בארץ מוצאם. אנו בחברת GOLD יודעים כיצד ליצור חוויות אירוח ייחודיות עבור כל משלחת עסקית המגיעה לארץ מרחבי העולם, תוך הקפדה על מיתוג החברה הישראלית המארחת אותם בארץ.