לינה ואירוח למשלחות מחו"ל

משלחת זרה המגיעה לישראל שוהה בדרך כלל ימים אחדים בארץ ולכן חווית לינה ואירוח חיובית חשובה לאין ערוך   להצלחת הביקור כולו – הן ברמה האנושית והן ברמה העסקית. לחברת GOLD קשרים ארוכי-טווח ומבוססים עם בתי המלון השונים, המאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו תנאים אטרקטיביים בהיבטים של מחירים, שירותי אירוח מותאמים לאנשי עסקים, גמישות לשינויים או ביטולים ברגע האחרון ללא עלות נוספת, ועוד.

ב-GOLD יודעים לתדרך את בתי המלון ועובדיהם על כל משלחת או אורח המגיעים – האם מדובר באישיות בכירה או אורח בדרג פחות בכיר, בצרכים מיוחדים ועד לדקויות הקטנות ביותר.

לינה ואירוח למשלחות מחול

כמו כן ב-GOLD שירותי הלינה והאירוח עבור המשלחת מטופלים על-ידי גורם אחד אשר מוקצה למשימה ואף שולט בשפת המקור של חברי המשלחת. בנוסף, נותני השירות השונים (עובדי המלון, המדריכים או מלווים אחרים) מדווחים לנו בזמן אמת כדי להציג, לייעץ ולקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבור הלקוח.

אנו ב-GOLD מודעים לכך שמשלחת עסקית במקרים רבים תבצע שינויים רבים וביטולים מהרגע לרגע. לפיכך, אנו מודעים לגמישות הרבה המתבקשת בעבודה עם משלחת עסקית. היחסים המעולים שלנו עם נותני השירותים Outsourcing ועם עובדינו, מאפשרים לנו לבצע שינויים בכל שלב במהלך שהותם של חברי המשלחת, על מנת שיקבלו חווית אירוח בלתי נשכחת במהלך שהותם בארץ וברוב המקרים מבלי שיצטרכו לשלם עבור שינוי כזה או אחר או ביטול ברגע האחרון.

אנו ב-GOLD מספקים שירותי לינה ואירוח כחלק ממעטפת שלמה של אירוח משלחת עסקית ואנשי עסקים המגיעים לארץ לצרכים עסקיים. שירותי הלינה והאירוח עבור משלחות עסקיות הינם נדבך חשוב בשלב תכנון לו"ז תיירותי ועסקי עבור משלחת עסקית.

מלבד החשיבות של ההבנה באילו סוגי מלונות ירצו חברי המשלחת העסקית להתארח בהם, אנו ב-GOLD יודעים להתאים את המלון המתאים ביותר עבור לקוח, על פי בקשת רמת שירותי הלינה והאירוח לה הוא מצפה.
כאשר משלחת עסקית מבקשת ללון ולהתארח במלון חמישה כוכבים או ארבעה כוכבים, אנו ב-GOLD יודעים על פי ניסיוננו העשיר לאיזה מלון על פי ארץ המוצא של המשלחת כדאי לנו להמליץ ולאחר מכן להזמין חדרים המתאימים עבור כל חבר במשלחת העסקית.

אנו יודעים כיצד להקפיד על הפרטים הקטנים, סוג החדר והנוף המשקיף ממנו, ארוחות במלון, השירותים הנלווים והאביזרים המוצעים לאותו אורח בחדר ולבסוף, התאמת המלון והשירותים הנלווים לאנשי עסקים כגון: טרקלין עסקים או חדרי ישיבות.