אירוח משלחות מסין ברגע האחרון

כך נראית התנהלות טיפוסית מול משלחת סינית – ביום ראשון צריכה להגיע משלחת סינית לישראל ,משלחת שכבר ביקרה בישראל בעבר ומגיעה עכשיו מיוזמתה לפגוש חברה מאוד גדולה בתחום החקלאות.

נכון לעכשיו, יומיים לפני הגעתה חברי המשלחת טרם קבלו ויזה ,מה שאומר שלא בטוח שיוכלו להגיע לארץ.

תקרית חד פעמית? ממש לא .

זוהי ההתנהלות כשעוסקים באירוח משלחות מסין ,תכנון מראש זה מותרות, לרוב הכל קורה ברגע האחרון.

את הסינים לא מעניין שיש בישראל כרגע מכביה, שבחודש יולי תפוסת המלונות גבוהה, המחירים יקרים ויש פחות גמישות עם חדרים בבתי מלון במיוחד כשמדובר במשלחת רבת משתתפים וצריך להכין את המלון לאירוח משלחת סינית על כל המשתמע מכך.

מבחינתם עליך להזמין מלון שיעמוד בתקציבים שלהם,בד"כ תקציב נמוך ומצד שני שיעמוד בסטנדרטים מוקפדים ובנוסף הכל קורה  ברגע האחרון מה שמחייב אותנו ,חברה העוסקת בתיירות עסקית, להפעיל את מכסימום הקשרים שלנו כספקי תיירות עסקית, את יכולותינו להתארגן בזמן אפס וכמובן את  הניסיון שלנו עם אירוח סינים בארץ  . ככה הסינים רגילים לעבוד – מנחיתים ברגע האחרון ,מצפים באמת ובתמים שהכל יתקתק כאילו הזמינו את הביקור הזה שבועות מראש.

אז מה עושים כשיומיים לפני הגעתם , כל המלונות צריכים להיות מוזמנים ומשולמים ומדובר בבנק חדרים שאי אפשר לבטל ברגע האחרון , הסעות ,טיולים ,מדריך דובר סינית ומתורגמן מסינית צריכים  גם הם להיות משוריינים ועדיין לא בטוח שהמשלחת בכלל תקבל ויזה?

קודם כל לא מתפשרים על הסטנדרט גם אם כל הנסיבות של רגע אחרון מספקות נסיבות מקלות.

זה שהמשלחת הסינית הזמינה הכל ברגע האחרון לא אומר מבחינתה שהיא סובלנית כלפי חוסר מקצועיות, מחירים גבוהים או סטנדרט נמוך, להיפך – מבחינת משלחות מסין הם מצפים לקבל סטנדרט גבוה של שירותי לינה הכוללים את כל גינוני הטקס והפרטים הקטנים הקשורים באירוח במלון.

הם מצפים לאכול טוב וכמובן לראות את כל המקומות התיירותיים שחשבו לראות.

הסעה? מתורגמן מסינית ברגע האחרון? מדריך דובר סינית? כל אלו צריכים להמתין משוריינים גם אם ברגע האחרון הכל יבוטל ,על כל המשתמע מכך.

אז איך אנחנו מתמודדים עם המנטליות הסינית מבלי לקבל "התקפת לב" עוד לפני שכף רגלם של הסינים נחתה בארץ?

קודם כל הרבה ניסיון עם אירוח סינים בארץ מביא אותנו בגולד תיירות עסקית לדעת לפנות למלונות הנכונים ולהפעיל את הקשרים הרלוונטיים. להכיר מראש מה כדאי להזמין ולהחזיק "בנק" ספקים שיוקפצו מהר.

לגלות הרבה רגישות לפרטים הקטנים שחשובים לסינים מתוך גישה שסינים שנתקלו בגישה מקצועית וברגישות לתרבותם יגלו פתיחות ורצון טוב לסגור עסקאות עם החברה המארחת.

אירוח סינים