אירוח משלחות מסין עם מתורגמן סיני

אירוח משלחות מסין עם מתורגמן סיני

עומדים לארח משלחת עסקית מסין או אנשי עסקים עמם אתם מתחילים בהתקשרות מלאת פוטנציאל?
חברות רבות מוצאות קושי לתקשר עם סינים ולעשות איתם עסקים בשפה האנגלית . אמנם סינים רבים ישוחחו באנגלית ברמה זו או אחרת אך כשתרצו לשוחח עם חברי קבוצה אחרים או שיחות שהן מעבר לתקשורת מנומסת בסיסית אתם עשויים להביך את הסינים ולחרוק שיניים.
אך מעבר לצורך במתורגמן סיני לצורך שיחה קולחת קיימים גם הבדלי תרבות ומנטליות. צריך למשל להכיר את המחוות הקטנות שישמחו את הסינים ,מחוות שאם תהיו רגישים אליהם מספיק תוכלו לקנות את ליבם של חברי המשלחת המגיעים אליכם לעשות עסקים.
למעשה יש קשר חזק בין השפה הסינית לתרבות ולעיתים שימוש במילים הנכונות ייצר גם מחוות אישיות.
קחו למשל את עניין הספרות בסינית, בסינית מספרים מסויימים נהגים באופן ששומעים משהו אחר.
למשל הספרה 4 נשמעת כמו "מות" .אם אינכם רוצים להתחיל לארח משלחת סינית על רגל שמאל ,דאגו שאף אחד מחברי המשלחת לא ישוכן בחדר מלון עם הספרה 4.
המספר 8 זה מספר מצויין כי כשאומרים אותו אומרים "להתעשר" ,כדאי לשכן תייר סיני בקומה 8 (או קומה 18 למשל) או בחדרים עם מספר זה.
שימוש בביטויים הנכונים, הבנת הבעות הפנים ופירוש נכון של ההערות המנומסות יסייעו לכם בהתקשרות עם האורחים מסין. מתורגמן סיני יסייע לכם רבות בתקשורת מול חברי המשלחת הסינית. מתורגמן סיני של גולד מכוון לתת לכם לא רק תרגום לסינית או תרגום מסינית ברמה גבוהה ביותר אלא גם מענה עסקי כלומר הוא מקבל תדרוך באשר לסיטואציה ויסייע לכם גם בשבירת מחיצות עסקיות , ירגיש מתי נכון להמליץ לכם להגיד משהו שמתבקש להגיד ובכלל "יקרא" שפת גוף וייצר תקשורת חיובית יותר עם האורחים שלכם מסין.