בתי מלון שמתאימים לסינים

בתי מלון שמתאימים לסינים

אירוח ושירותי התיירות שהסינים מצפים להם בבואם לישראל למטרת עסקים הם חלק בלתי נפרד מאירוח עסקי של משלחות מסין.

כשאנחנו אומרים שהמלון המתאים והמסעדה הנכונה חשובים לא פחות מכל גינוני הטקס העסקיים זה אומר שסיני יצפה לרמת מקצועיות והקפדה על הפרטים כשתעשו איתו מפגשים עסקיים, מו"מ וכמובן כשתבנו לו מודל עסקי המותאם לדרישותיו.

אך ,וזה הדגש הגדול ,כשהוא יגיע לבית המלון ,יטייל בישראל ,ינוע ממקום למקום עם הסעות,יאכל במסעדות  וכל שירות תיירותי הקשור לחווית הביקור שלו,הוא יצפה לסטנדרט זהה של הקפדה.

לא יתכן שבצד העסקי תעשו כחברה את מיירב המאמצים מצד הצוות בארץ לקבל את הסינים ,לנהל איתם שיח עסקי, להציג להם הצעה שצוות הפיתוח והמכירות טרח להתאימה לסינים ולהפכה לאטרקטיבית ובכלל להזיע קשה על  מהלכים עסקים מול הסינים ופתאום כשהם יגיעו לבית המלון הם יגלו שהם הוזנחו ואין קנקן מים פושרים כפי שהם מצפים לו או שתסיעו אותם לטיול באוטובוס טיולים שאינו מספיק מהודר, נניח אוטובוס שמשמש בד"כ תלמידים. כל המאמץ שלכם למפגש עסקי מוצלח ירדו ברגע לטמיון ! הסיני יכעס, יתאכזב, לא יתרשם מכם והגרוע מכך – בד"כ לא יגיד ,פשוט לא תבינו איך ירדתם כל כך במחיר או איך עבדתם כל כך הרבה על הצעת מחיר טובה והוא לא לוקח אותה.

דוגמא לחוסר רגישות פוגעת מבחינת סיני – .

אם המלון ישכן אותו למשל בחדר מספר 4 או 7 שהם מספרים רעים מבחינת השקפתם של סינים הוא יכעס בדיוק כמו שהייתם כועסים אם הייתם מבקשים אוכל כשר במטוס ומקבלים אוכל לא כשר   ויחס ציני כלפי בקשתכם.

מבחינת סינים הדיוק והפרטים הקטנים של הטקס חשובים להם לא פחות מאשר הפרטים העסקיים של ההתקשרות מולכם. רושם שלילי יתורגם להימנעות מקשר עסקי ,גם אם לא יגידו לכם זאת.

מלכוד נוסף שקורה לא פעם – לסינים המגיעים במשלחות יש פעמים רבות תקציב מאוד נמוך לאירוח מה שלכאורה עשוי להטעות – הם "יסתפקו" במלון זול ואף יצהירו זאת ויתכוננו להזמין. אך בפועל, כשהם יגיעו לארץ ויגלו שהסטנדרט מאכזב הם יתאכזבו ולא יזכרו שזה מה שהם בקשו.

אסור להיכנע לתכתיבי אירוח  של סינים גם כשברשותם תקציב נמוך שלא מאפשר סטנדרט אירוח ראוי.

לא כל מלון בארץ ערוך לקבלת משלחות מסין, בגולד תיירות לסין צברנו הרבה ניסיון מול אירוח סינים בארץ ויודעים למה הסינים מצפים.זה לא חייב להיות בהכרח מלון יקר אך צריך שיתקיימו בו כל מני תנאים .

בשונה מחברת תיירות שרואה לנגד עיניה רק את החובה לספק שירות תיירותי, אנו בגולד תיירות עסקית רואים לטווח רחב יותר את הצורך לקיים עסקאות מוצלחות עם משלחת מרוצה שקבלה שירות סופר מקצועי

hosting_businessmen_hero.