אירוח משלחות מסין

חברת GOLD הינה חברה המתמחה באירוח משלחות מסין המגיעות ארצה לצרכים עסקיים מטעם חברות ישראליות או באופן פרטי. אירוח משלחות מסין על ידי GOLD מאפשר לכל חברה בארץ לארח משלחת מסין בהתאם לנורמות העסקיות וקודי ההתנהגות הנהוגים בסין. שירותי האירוח שאנו מספקים שמים דגש על פרטים גדולים כקטנים החשובים לחברי המשלחת – אירוח מכבד השומר על כל "כללי הטקס" שחשובים לאיש העסקים הסיני וגם שילוב של נופש חוויתי בזמן שהות המשלחת בישראל. ההקפדה על הפרטים הקטנים שנותנים כבוד למעמד, לעסקה שברצונכם לקדם ולאנשים הספציפיים בהם מדובר, הם מה ש-GOLD יודעת לעשות בצורה הטובה ביותר.
לפרטים נוספים התקשר עכשיו 077-4315850

אירוח משלחת סינית

אצלנו בחברת GOLD השירותים הנחוצים לאירוח משלחות מסין מכונסים תחת קורת גג אחת – מול נציג אחד, בעל ראייה ניהולית כוללת. אנו ערוכים לכל בקשה ושירות להם משלחת מסין זקוקה בהגעתה לארץ.

ב-GOLD אתה מטופל על ידי נציג אחד, המנוסה מאוד באירוח משלחות מסין, שרואה לנגד עיניו את התמונה המלאה וערוך לטפל ב"בלתי מתוכננים", בבקשות לא שגרתיות ובמצבים בהם יש צורך לסנכרן מחדש את כל הלו"ז שנקבע מראש עם נותני השירותים במקרה של שינויים. המקצועיות שלנו בהתקשרות עם חברי המשלחת מסין תאפשר לך להתמקד בעסקה ובמפגש העסקי בראש שקט. במידה ומשלחת מסין מעוניינת להגיע לבקר אצלכם, ואינה מעוניינת שעלות האירוח תשולם על ידכם, אנו ערוכים לפנות ישירות ללקוח הסיני, לארגן לו את כל מה שהוא צריך לקראת הגעתו לארץ ולגבות ממנו תשלום באופן ישיר דרך כל אמצעי התשלום המקובלים בסין.

הסיכוי שהמטרה העסקית לשמה מגיעה המשלחת מסין לארץ תצלח, תלוי במידה רבה בחוויית האירוח של חברי המשלחת מסין. על מנת לארח משלחת מסין בצורה הנכונה והמדויקת ביותר כדי שחברי המשלחת ייהנו מחוויית אירוח בלתי נשכחת, אנו ב-GOLD מספקים את כל שירותי האירוח והשירותים העסקיים הנחוצים לאירוח המשלחת מסין, בשפה הסינית.

השירותים שלנו לאירוח משלחת מסין כוללים: שירותי לינה ואירוח המותאמים לסינים, שירותי הדרכה בסינית, שירותי תרגום מסינית ולסינית, שירותי הסעות ורכבים מותאמים למשלחות מסין, טיולים חווייתיים מותאמים למשלחות מסין, מלווים עסקיים בסינית ושירותים עסקיים הכוללים: השכרה וארגון של חדרי ישיבות על פי הנורמות העסקיות הנהוגות בסין, שירותי מזכירות בסינית, קביעת פגישות עם חברות ישראליות, תרגום חומרים מקצועיים מסינית ולסינית ושירותים משפטיים למשלחות מסין.