מדוע חובה לקחת מדריך טיולים דובר סינית

כשאתם בקשר עם אנשי עסקים מחו"ל  והם מגיעים לארץ במטרה לקדם את העסקה המשותפת שלכם, עליכם לעשות סוויצ' קל מנקודת המבט הישראלית ולארח את הסינים תוך התחשבות רבה בערכים ובקוד התרבותי שלהם .

אחרי הכל המטרה היא לייצר חיבור אישי ועסקי טוב על מנת לפתוח דלת לעסקים ולכן חשוב להיות רגישים לניואנסים שחשובים לסינים.

הסינים מגיעים לעשות עסקים אך גם מצפים בהחלט לטייל בארץ ולנצל את זמנם הפנוי לביקור במספר אתרים שהם מאוד רוצים לראות כמו ים המלח, ירושלים ,מצדה וכו. אז מעבר לשירותי לינה ושירותים עסקיים שכדאי שיתבצעו גם הם באופן המותאם לאירוח סינים בארץ רצוי שתדאגו להם לטיולים איכותיים ולמדריך דובר סינית. מדריך טיולים דובר סינית יבנה ביניכם גשר של אמינות וחביבות, הוא ינגיש את ההסברים על המקומות בהם הסינים יטיילו בצורה ברורה בסינית.

מדריך טיולים דובר סינית יודע מה מתאים לשותפיך לעסקה

מדריך טיולים דובר סינית או מדריכת טיולים דוברת סינית, הם מדריכי טיולים מקצועיים ששולטים בשפה הסינית ולא פחות חשוב – במנטליות ובתרבות הסינית. לא מדובר באנשים שלמדו סינית בבית ספר, אלא באנשי מקצוע שמבינים לעומק את השפה, את קוד התרבות הסינית, את ההתנהלות ואת הרגישות של אנשי העסקים שמגיעים מהמזרח הרחוק לארץ ישראל.  לפיכך, מדריכי טיולים דוברי סינית יידעו לבנות למשלחת העסקית מסין או לאורחים בודדים את המסלול המדויק, ולהראות להם את האתרים הארץ-ישראליים שיכולים למצוא חן בעיניהם ולהנעים את זמנם עם סיפורים מעניינים על הארץ גם בזמן נסיעה ועומס בדרכים.

מצב רוח טוב יכול לזרז ולשפר את העסקה שלכם

אם אתם מארחים אנשי עסקים סיניים או עוסקים באירוח משלחות מסין, אתם בוודאי יודעים שלמצב הרוח שלהם בזמן השהות בישראל יש גם חשיבות בהצלחה העסקה. אם אתם מעסיקים אותם בעזרת מדריך טיולים דובר סינית שאתו הם מסתדרים ונהנים, מאפשרים להם להרגיש "בבית" עם השפה, לא להיות במבוכה עם הסברים באנגלית ,שפה שחלקם למדו אך לא שולטים בה בצורה מספקת , רוב הסיכויים שתגיעו אתם לחיבור עסקי טוב.  

תיירות עסקית לא דומה לתיירות רגילה

אחד היתרונות הבולטים של מדריך טיולים דובר סינית מקצועי מבית גולד, הוא היכולת שלו לבנות מסלול לפי לו"ז עסקי צפוף ותוך ראייה עסקית רחבה. לא כל מה שמתאים לתיירים מסין הבאים כתיירים , יתאים גם לאותם אנשים המגיעים בכובע עסקי .צריכה להיות אחידות בין סטנדרט השירותים העסקיים שהסינים מקבלים לבין הטיולים בשעות הפנאי שגם הם צריכים לשמור על סטנדרט גבוה. שימו לב לא ליפול לקלישאות מעליבות ולא לתת לנותני שירותים תיירותיים לנהוג באורחים הסינים ללא רגישות והבנה. לאירוח סינים בארץ דורש עבודה עם מומחים לתיירות עסקית מול סין.

סביב מדורה