מדריך טיולים דובר סינית ,לא להתפשר

ירושליםהאם אפשר לוותר על מדריך טיולים דובר סינית ? כעיקרון אפשר אך לא מומלץ.

לעתים מדובר במדריך דובר סינית שהוא ממוצא סיני ולעתים מדריך טיולים שלמד את השפה הסינית.

אירוח משלחות מסין על ידי חברות בישראל צריך לכלול שילוב אופטימלי של פגישות העסקיות מבלי לשכוח שהסינים מצפים להגיע לארץ גם כדי לטייל .

חברת גולד תיירות עסקית מספקת מדריכי טיולים מוסמכים דוברי סינית . הסינים מצפים לטייל בישראל, מתכננים ייעדים ויראו את ביקורם כמוצלח רק אם סימנו כמה סימוני וי על יעדים נבחרים בארץ כגון ירושלים, ים המלח, מצדה וכו'.

ליווי סינים בארץ על ידי חברה ישראלית צריך לקחת בחשבון את הפלז'ר לצד הביזנס שכן אירוח סינים הנתפס על ידיהם כמוצלח חייב לשלב גם טיולים בישראל.

אפשר לארח את אנשי העסקים הסיניים ללא מתורגמן ולהתנהל בשפה האנגלית ,זאת הנחת יסוד שרווחת בחלק מחברות ה היי טק ..

במקרים אלו יש רושם שאם כל הצדדים מסוגלים לשוחח באנגלית אז אפשר לוותר על מתורגמן ועל מורה דרך דובר סינית. בד"כ זוהי טעות – גם אם חברי המשלחת מסין דוברים אנגלית עדיין רמת האנגלית שלהם עשויה להיות מוגבלת ובטח לא להגיע לרמת שפת אם מה שעשוי לעכב שיח איכותי ביניכם . כמו כן  כדי להעניק לכל המשלחת הסינית יחס מכבד יש להתחשב בכל האורחים שמטיילים ,רמת האנגלית אינה אחידה אצל כולם – יש השולטים באנגלית היטב ויש שפחות (גם אם לא יודו בכך) .

כאשר מנהלים שיחה עם סינים רצוי לבצע אותה בעזרת מתורגמן ולאפשר לכם ולהם לדבר חופשי ללא צורך למצוא את המילים הנכונות או להתפשר על שפה פשוטה ומובנת.

בחלק של ה"פלז'ר" יש נטייה להקל ראש שכן זהו בסה"כ "צופר" לקחת אותם לטיולים, טעות לחשוב כך – הסינים רואים את החלק של הטיול כחשוב לא פחות (לעיתים יותר) מהפגישות העסקיות ולפיכך אם אתם רוצים שיצאו מרוצים ,תנו להם חוויה טובה.

כאשר אתם עורכים למשלחת הסינית טיולים חשוב שהם ייהנו ויבינו את כל מה שנאמר להם .

חוויה מושלמת אפשר להשיג על ידי שילוב של מדריך טיולים דובר סינית . מורה דרך בסינית ילווה את המשלחת הסינית לאורך הטיול ,יספר להם סיפורים מעניינים על המקומות שהם רואים וגם סיפורי רקע בזמן שהם שוהים בפקקים באוטובוס.

מורה דרך דובר סינית ידע להפיק מטיול בפרק זמן קצר את המיירב וגם אם לרשותם 3 שעות לטייל מדריך בסינית יהפוך שעות אלו למהנות ביותר.