סינית אנחנו מדברים אליך

מחכים לאורחים מסין?, מארחים משלחת סינית או מעוניינים לנהל עסקים בסינית?  עכשיו זה קל יותר: לחברת גולד תיירות עסקית מאגר של מתורגמנים סיניים עם אוריינטציה עסקית ובעלי נסיון בכל סוגי התרגום – תרגום סימולטני מסינית, תרגום עוקב וכמובן תרגום מסמכים מסינית. ניתן להזמין את שירותיו של מתורגמן מסינית לאנגלית או מתורגמן סינית עברית ,כמובן מתורגמן לסינית מאותן השפות. המתורגמנים יסייעו לתקשורת שלכם מול משלחות מסין המגיעות לארץ וגם בשלב מוקדם בהרבה – בעת יצירת התקשרות מול גורם סיני ,התכתבות עסקית באימייל ,וויצ'ט וכו'.

אנשי עסקים סינים מחפשים שיתוף פעולה

ממחקר שפורסם בשנת 2015 ובוצע על ידי רשת PwC ובנק ההשקעות השוויצרי UBS, עולה כי בסין קצב ההתפתחות העסקית הוא עצום. הסינים צמאים לשיתופי פעולה של ידע, ולעסקים  מעבר לים. כל זה לא נעלם מעיניהם של אנשי עסקים בעולם – כולל בישראל. אנשי העסקים הסינים הם, ברובם, הוגנים, לא מערימים קשיים ויודעים לזהות עסקה טובה. דלגו על הקושי לתקשר איתם בשפתם בעזרת מתורגמן.

על תסמכו על כך שכולם מדברים אנגלית

אם אתם עובדים או מתעתדים לעבוד עם אנשי עסקים סינים, אתם בטח כבר יודעים שככל שיהיו מתקדמים ופתוחים לתעשייה המערבית, רבים מהם עדיין לא שולטים בשפה האנגלית – ואלה שכן מעדיפים לעיתים קרובות שלא להישמע עילגים בשפה זרה להם. לכן, אתם זקוקים למתורגמן סינית מנוסה, שיעמוד לצדכם ויתרגם לכם את השיחה באופן סימולטני (תוך כדי דיבור שוטף) או באופן עוקב (תרגום בכל כמה משפטים).  

צוות מתורגמנים מנוסה ובקיא בנושאים רבים

לא כל אדם שיודע שפה על בוריה, יכול להיות מתורגמן. המתורגמנים שלנו מומחים בשפה הסינית עם טווח רחב של "סימניות" סיניות. כמו כן הם מביאים ערך מוסף רב גם בפרשנות הסיטואציה עם הבנה לחשיבות של הצלחת מפגש עסקי. כל זה אומר שאם משפט כלשהו נאמר בציניות או בהקשר של אירוע תרבותי / מדיני / רוחני סיני מסוים, המתורגמן יידע להסביר זאת, ולא יעביר את המילים כמות שהן. כשמדובר בתרגום עסקי, אתם חייבים לעבוד עם מתורגמנים שיודעים ללכוד את הרוח והאווירה של המילים: אתם לא יכולים להסתפק בסתם "אדם שמבין את השפה". עם קהילת אנשי העסקים הסינית לא תהיה לכם הזדמנות עסקית שנייה לעשות רושם טוב ומקצועי, ואם תפשלו בגלל תרגום לקוי או חסר, זה יהיה בזבוז של הזדמנות עסקית אדירה.

מתורגמן סימולטני לסינית