מורה דרך דובר סינית

מארחים משלחת עסקית מסין או קבוצת אנשי עסקים סינית?

לצד פגישות הנוגעות לענייני העבודה ,מצפים הסינים לשלב בביקורם בישראל גם  טיולים .למעשה הם לא רק מצפים אלא ממש עושים "שיעורי בית" ויש להם יעדים ברורים בהם היו רוצים לסייר כשהם מגיעים לביקור. גם אם זמנים דחוק ואולי דווקא בגלל שזמנם קצר ,הם ינסו לדחוס ללו"ז שלהם כמה שיותר סיורים, לעיתים הם יציבו יעדים בלתי אפשריים בהתחשב בעומסי התנועה והסיכוי להגיע אליהם בזמנם הקצוב ויש להמליץ להם על פתרונות יצירתיים. חלק מהדרכים להעניק להם טיולים ערכיים ומהנים גם בזמן קצר היא להצמיד להם ערך מוסף בדמות מדריך טיולים דובר סינית שיהפוך גם נסיעה משעממת ופקוקה לחוויה של סיפורים והסברים מעניינים שיקבלו באוטובוס .

מדוע מורה דרך בסינית

האם צריך מורה דרך בסינית או שאפשר "להסתפק" במורה דרך בשפה האנגלית?

בעוד אורחים ממדינות אחרות מורגלים למורי דרך דוברי אנגלית, חלק מאנשי משלחת העסקים הסינית שיבקרו בארץ עשויים שלא להבין את ההסברים הנלווים לטיול בארץ כל עוד הם נאמרים בשפה האנגלית ולא בשפתם. הסינים לומדים אנגלית אך מדברים אנגלית בצורה מוגבלת. הרבה יותר קל לסינים להבין סיפורים והסברים על אתרי התיירות בארץ כשהם נעשים בשפתם.

בדיוק כשם שברור שיש לקחת מתורגמן סינית למשלחת מסין כך צריך להזמין מדריך טיולים או מורה דרך בסינית.

גולד מציעה מטריית שירותים לאירוח משלחות מסין ובין היתר גם מדריך טיולים דובר סינית , מורה דרך מוסמך דובר סינית המכיר היטב את האתרים האהובים על תיירי מדינה זו, תוך התחשבות במנטליות הסינית.

החברה הסינית בנויה על קודים התנהגותיים כמו התייחסות שונה לבעלי תפקידים בכירים וכו'. מדריכי הטיולים שלנו מכירים על בוריים את הניואנסים הרגישים, ואת הדרך הנכונה לפנות במהלך הסיור לכל אחד מהאורחים. אנו יודעים כי בכל קשר עסקי אין הזמנות שנייה לרושם ראשוני, ובמיוחד במפגשים בין תרבותיים בין הקלילות הישראלית לגישה המסורתית המאופקת המאפיינת את האורחים המגיעים מסין.

עומדים גם באתגרים המיוחדים של משלחות מקבוצות הטרוגניות

המדריכים שלנו ידעו לזהות את מבנה הקבוצה ולהדריך אותה בצורה מרתקת בהתאם.

הסיפורים המרתקים של ארץ ישראל – בסינית עשירה

המדריכים שלנו דוברי סינית ברמת גבוהה, מרביתם דוברים את השפה כשפת אם. הם מספרים את המשלים  המרתקים הקשורים למקומות בהם יבקרו, ולצד הסמינר והכנס שלכם יכירו לאורחים את הצד היפה של ישראל על נופיה ואתריה הקדושים.

נשמח גם להדריך אתכם כיצד להמשיך ולארח את המשלחת שהגיעה, ולהכיר את הרגישות הרבה הנלווית למערכת יחסים עסקית עם אורחים מסין, לצד ההתאמה המדויקת למעמד החברתי ממנו הם מגיעים.סביב מדורה