אירוח אנשי עסקים מסין

אחד הדברים החשובים ביותר באירוח אנשי עסקים מסין הוא ההבנה כי אנשי עסקים סיניים רוצים למצות את המקסימום מחוויות השהות שלהם בארץ בפן התיירותי באותה מידה כמו בפן העסקי שלשמו הם מלכתחילה הגיעו לארץ.
אנו ב-GOLD צברנו ניסיון רב באירוח אנשי עסקים מסין ואנו יודעים כיצד לשלב תיירות ועסקים יחד תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, הן בפן העסקי והן בפן האירוח. הקפדה זו משדרת לאורח הסיני מקצועיות ואכפתיות, שני ערכים אשר חשובים מאוד לאורח הסיני ולהצלחת העסקה עמו.
לפרטים התקשרו 077-4315850

 קבוצה נרגשת של אנשי עסקים מסין

אנשי עסקים מסין המגיעים לארץ, מעוניינים לחלק את זמנם לשני חלקים: תיירות ועסקים. לרוב, אנשי עסקים מסין ירצו למצות כמה שיותר מהר את הפן העסקי, על מנת שיוכלו להתפנות ולהתרשם מיופייה של ארץ ישראל.

אירוח אנשי עסקים מסין חייב לכלול לו"ז תיירותי שישתלב עם הלו"ז העסקי, זאת על מנת ליצור הפוגות בין הפגישות והסיורים המקצועיים שנקבעו מראש. כאשר אנו ב-GOLD ניגשים לתכנן לו"ז תיירותי עבור אנשי עסקים, אנו מבקשים לראות את הלו"ז העסקי שלהם, על מנת שנוכל לשלב בו את כל השירותים הנחוצים בפן התיירותי בצורה טובה. לדוגמה: סיורים קצרים בין פגישות או חצאי יום טיול לאחר פגישות בוקר, ובמידה ולא ניתן לערוך ימי טיול מלאים בסופ"ש – לפצל ימי פגישות מרוכזים ולערוך סיורים וטיולים חווייתיים עבור אנשי העסקים מסין.

אנו ב-GOLD ערוכים לכל שינוי העשוי להתרחש במהלך שהותו של איש העסקים מסין בארץ. במקרים רבים, איש העסקים מסין יבקש לבצע שינויים רבים בלוח הזמנים שנקבע מראש, תוך כדי שהותו בארץ – שינוי במועד פגישה או מעבר למסעדה אחרת ואפילו ביטול יום טיול באזור מסוים ועריכת טיול באזור אחר. ההתמחות שלנו ב-GOLD היא ההבנה כי כאשר איש עסקים מסין מגיע לארץ, תכנון זמן השהות שלו בארץ מאוד דינאמי ואנו ערוכים לכך בכדי שנוכל לספק לו חווית אירוח בלתי נשכחת.

עוד בטרם הגעתו של איש העסקים מסין לארץ, צוות העובדים של GOLD ערוך לבצע את ההתקשרות הראשונית עמו, בשפה הסינית. לעיתים, לחברה המארחת בארץ אין את הזמן הנדרש לבניית הלו"ז העסקי והתיירותי עבור איש העסקים מסין. בשלב זה אנחנו מבצעים את ההתקשרות עם איש העסקים מסין על מנת לבנות את הלו"ז הנכון והמתאים ביותר עבורו.

אנו תמיד מקפידים לייעץ לאנשי עסקים מסין גם לגבי פגישות וגם לגבי אתרים בהם מומלץ לבקר בארץ. מאוד חשוב לנו ליצור חוויית אירוח שמשלימה את הצד העסקי. תיירות ועסקים עבור אנשי עסקים מסין הולכים יד ביד, לכן כל השירותים העסקיים והתיירותיים ב-GOLD מותאמים אישית לחוויית האירוח המצופה על ידי איש העסקים מסין.

השירותים שלנו לאירוח אנשי עסקים מסין כוללים: שירותי לינה ואירוח המותאמים לאיש העסקים מסין, שירותי הדרכה בסינית, שירותי תרגום מסינית ולסינית, שירותי הסעות ורכבים מותאמים ליוקרה שאנשי העסקים מסין מצפים לקבל, טיולים חווייתיים מותאמים למגבלות הזמן של אנשי העסקים מסין, מלווים עסקיים בסינית ושירותים עסקיים הכוללים: השכרה וארגון של חדרי ישיבות על פי הנורמות העסקיות הנהוגות בסין, שירותי מזכירות בסינית, קביעת פגישות עם חברות ישראליות, תרגום חומרים מקצועיים מסינית ולסינית ושירותים משפטיים לאנשי העסקים מסין.