אירוח אנשי עסקים מסין

אחד הדברים החשובים ביותר באירוח אנשי עסקים מסין הוא ההבנה כי אנשי עסקים המגיעים מסין רוצים למצות את המקסימום מחוויות השהות שלהם בארץ בפן התיירותי באותה המידה כמו בפן העסקי לשמו מלכתחילה הם הגיעו לארץ.
אנו ב-GOLD צברנו ניסיון רב באירוח אנשי עסקים מסין ואנו יודעים כיצד לשלב תיירות ועסקים יחד תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, הן בפן העסקי והן בפן האירוח. הקפדה זו משדרת לאורח הסיני מקצועיות ואכפתיות, שני ערכים אשר חשובים מאוד לאורח הסיני ולהצלחת העסקה עמו.
לפרטים התקשרו 077-4315850

 קבוצה נרגשת של אנשי עסקים מסין

אנשי עסקים מסין המגיעים לארץ, לרוב מעוניינים לחלק את זמן הביקור שלהם לשני חלקים: תיירות ועסקים. במרבית המקרים, אנשי העסקים מסין ירצו למצות כמה שיותר מהר את הפן העסקי, על מנת שיוכלו להתפנות ולהתרשם מיופייה של ארץ ישראל.

באירוח אנשי עסקים מסין חשוב מאוד לכלול לו"ז תיירותי שישתלב עם הלו"ז העסקי, זאת על מנת ליצור הפוגות בין הפגישות והסיורים המקצועיים שנקבעו מראש. כאשר אנו ב-GOLD ניגשים לתכנן לו"ז תיירותי עבור אנשי עסקים, אנו מבקשים לראות את הלו"ז העסקי שלהם, על מנת שנוכל לשלב בו את כל השירותים הנחוצים בפן התיירותי בצורה הטובה ביותר. לדוגמה: סיורים קצרים בין פגישות או חצאי יום טיול לאחר פגישות בוקר ובמידה ולא ניתן לערוך ימי טיול מלאים בסופ"ש – נציע לפצל ימי פגישות מרוכזים ולערוך סיורים וטיולים חווייתיים עבור אנשי העסקים מסין כך שישתלבו עם לוח הזמנים שלהם.

אנו ב-GOLD ערוכים לכל שינוי העשוי להתרחש במהלך שהותו של איש העסקים מסין בארץ. במקרים רבים, איש העסקים מסין יבקש לבצע שינויים רבים בלוח הזמנים שנקבע מראש, תוך כדי שהותו בארץ – שינוי במועד פגישה או מעבר למסעדה אחרת ואפילו ביטול יום טיול באזור מסוים ועריכת טיול באזור אחר. ההתמחות שלנו ב-GOLD היא ההבנה כי כאשר איש עסקים מסין מגיע לארץ, תכנון זמן השהות שלו בארץ דינאמי מאוד ואנו ערוכים לכך בכדי שנוכל לספק לו חווית אירוח בלתי נשכחת.

עוד בטרם הגעתו של איש העסקים מסין לארץ, צוות העובדים של GOLD ערוך לבצע את ההתקשרות הראשונית עמו, בשפה הסינית. לעיתים, לחברה המארחת בארץ אין את הזמן הנדרש לבניית הלו"ז העסקי והתיירותי עבור איש העסקים מסין. בשלב זה אנחנו מבצעים את ההתקשרות עם איש העסקים מסין על מנת לבנות את הלו"ז הנכון והמתאים ביותר עבורו.

אנו תמיד מקפידים לייעץ לאנשי העסקים מסין גם לגבי פגישות וגם לגבי אתרים בהם מומלץ לבקר בארץ. אנו שמים דגש רב על יצירת חוויית אירוח שמשלימה את הצד העסקי. תיירות ועסקים עבור אנשי עסקים מסין הולכים יד ביד, לכן כל השירותים העסקיים והתיירותיים ב-GOLD מותאמים אישית לחוויית האירוח המצופה על ידי איש העסקים מסין.

השירותים שלנו לאירוח אנשי עסקים מסין כוללים: שירותי לינה ואירוח המותאמים לאיש העסקים מסין, שירותי הדרכה בסינית, שירותי תרגום מסינית ולסינית, שירותי הסעות ורכבים המותאמים לרמת היוקרה שאנשי העסקים מסין מצפים לקבל, טיולים חווייתיים מותאמים למגבלות הזמן של אנשי העסקים מסין, מלווים עסקיים בסינית ושירותים עסקיים הכוללים: השכרה וארגון של חדרי ישיבות על פי הנורמות העסקיות הנהוגות בסין, שירותי מזכירות בסינית, קביעת פגישות עם חברות ישראליות, תרגום חומרים מקצועיים מסינית ולסינית ושירותים משפטיים לאנשי העסקים מסין.