הדרכת טיולים בסינית

הדרכת טיולים בסינית למשלחות ולאורחים שלכם מסין על ידי מדריך טיולים דובר סינית זאת התמחות שלנו. חברת GOLD תיירות עסקית מתמחה באירוח משלחות מסין וכן באירוח אנשי עסקים המגיעים בעצמם לעסקים בישראל. אנו נספק לכם הדרכת טיולים בסינית ברמה גבוהה, המתאימה עבור האורחים שלכם.

לפרטים על מדריך או מדריכה דובר/ת סינית התקשרו 077-4315850

הדרכת טיולים בסינית

טיולים בארץ לסינים ,האם נחוץ?

כאשר מגיעים אליכם אורחים מסין לצורכי עסקים או מגיעה משלחת, נשאלת השאלה האם טיולים בארץ לסינים הם חלק בלתי נפרד מהביקור. התשובה היא כן! הסינים מגיעים לארץ אמנם ב"כובע" עסקי אך מצפים מאוד לטייל בארץ ולנצל כל זמן פנוי ,אפילו שעות בודדות לצורך טיול/ים. חלק מהאתרים שהם מעוניינים לבקר בהם ,שמעם יצא לפניהם עוד בסין והם ממש להוטים לבקר בהם. באופן מפתיע תגלו שגם אם זאת לא הפעם הראשונה של האורח הסיני שלכם בארץ הוא יבקש לבקר באותם מקומות פעם אחר פעם.

הדרכת טיולים בסינית או באנגלית?

כאשר מארחים אנשי עסקים מסין יש נטייה לחשוב שמדובר באורחים בעלי רמה גבוהה של אנגלית במיוחד אם מדובר באורחים המגיעים מהאקדמיה, היי טק ודרגים ניהוליים. תופתעו לדעת שלמרות שבסין לומדים אנגלית, הסינים אינם דוברים אנגלית טוב וגם אם הם מכירים את הז'ארגון המקצועי עדיין אוצר המילים שלהם באנגלית לא מותאם כדי להבין הסברים וסיפורים פיקנטיים על ירושלים, סיפורה של מצדה וכדו'. כאשר מדובר במשלחת עסקית ,קבוצה יש כאלו היודעים אנגלית וכאלו שפחות והמטרה שכולם ירגישו נוח ולא במבוכה. לכן כשמארגנים טיולים בארץ לסינים ורוצים לנצל את הלו"ז הצפוף בן מספר שעות לטיול חוויתי חשובה הדרכת טיולים בסינית.

הדרכת טיולים בסינית תתגלה כפתרון זהב בעת נסיעה ארוכה בכבישים בה יעניק המדריך סיפורים מעניינים על הארץ ותרבותה ,בסינית כמובן וייתן לאורחים שלכם מסין זמן איכות וחוויה.

חברת GOLD תיירות עסקית תספק לכם טיולים בארץ לסינים והדרכת טיולים בסינית ממיטב המדריכים המוסמכים דוברי סינית רהוטה שיש כיום בשוק. כאשר אנו מארחים משלחת עסקית המגיעה מסין מטעם חברה ישראלית, אנו מתאימים מורה דרך דובר סינית שיתאים לאופיו תפקידו של האורח שלכם .אם מדובר במשלחת מסין אנו מקדישים זמן לאפיין את האורחים ולהתאים להם הדרכת טיולים מדויקת. חשוב לנו לדעת כמה גברים ונשים מונה המשלחת, מהיכן בסין הם מגיעים, מהו טווח הגילאים שלהם ומה תפקידו של כל אורח במשלחת. לאחר שאפיינו את חברי המשלחת, אנו בוחרים להם מדריך טיולים דובר סינית (זאת יכולה להיות כמובן גם מדריכה ) .אותו מדריך או מדריכה יצרו איתם קשר אישי חם וכיוון שהאוריינטציה שלנו ב GOLD היא עסקית, המדריך מסייע לכם לא פעם להכיר טוב יותר את חברי המשלחת לקבל פידבק לגבי מידת שביעות רצונם מהשהות בארץ ובכלל מידע "בין השורות".

מדריכי הבית שלנו, ערוכים לכל שינוי העשוי להתרחש בימי הטיול ולשנות את המסלול המתוכנן – במידה וחברי המשלחת מעוניינים בכך.

הדרכת טיולים בסינית