ליווי סינים בארץ

ליווי סינים בארץ

אנשי עסקים וחברות ישראליות שיצא להם לעשות עסקים עם סיניים או אפילו להתחיל תקשורת עסקית עם גורמים בסין מכירים את ההרגשה – עסקים עם סינים אינם כמו לעשות עסקים עם נציגים ממדינות אחרות.
בין אם אתם נוסעים לפגישות עסקיות בסין ובין אם אתם נערכים לאירוח משלחת מסין וליווי סינים בארץ מומלץ שתערכו בהתאם.
פערי המנטליות והבדלי התרבות בין סינים לישראלים הם גדולים ועל מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה של המפגש עם המשלחת הסינית המגיעה לישראל , יש צורך להעניק לאורחים הסינים הרגשה נעימה וטובה ולהתחשב בקודים החברתיים שלהם. אמנם רבים מאנשי העסקים הסיניים כבר מורגלים לתקשורת עם אנשי עסקים מהמערב אך עדיין ,לאדם המערבי הממוצע שלא לדבר לישראלי המחוספס מטבעו יש סיכוי רב להתנהג באופן שיהיה בוטה מדיי לסינים .
על מנת לקיים מפגש עסקי חיובי ופורה מומלץ לא להסתפק רק בהכרת כמה מילים בסינית או להיעזר בשירותיו של מתורגמן לסינית אלא לגלות רגישות להיבטים רחבים יותר של התרבות הסינית והקודים ההתנהגותיים שלהם ולתת לסינים חוויה טובה שתפתח דלתות לליבם.
יש לגשר בין הבדלי התרבות השוררים בין ישראל לסין, ולדאוג לכל הפרטים הקטנים בצורה מדוקדקת ומחושבת בדיוק כפי שלמשל אנשים שומרי מסורת יהודית יצפו שהמארחים שלהם יהיו רגישים לצרכים שלהם ויתנו להם אוכל כשר, מעלית שבת ועוד סט שלם של דקויות שלהם הם אורח חיים. בדיוק כך אצל הסינים – יש לא מעט אלמנטים שצריך לגלות בהם התחשבות ולכבד.
מהי הדרך הטובה והנוחה ביותר לעשות זאת?

אירוח סינים בארץ

הנסיון הרב שצברה גולד באירוח משלחות מחו"ל בכלל ובאירוח משלחות רבות מסין, מאפשרת לגולד תיירות עסקית להעניק לכם שירותים מדוייקים המותאים לליווי סינים בארץ .
אנו מעניקים שירותים בודדים לפי דרישה כמו מתורגמן לסינית, מדריך טיולים דובר סינית ,שירותי VIP בנתב"ג , הסעות ,לינה ,טיולים וכו' או נותנים ליווי מלא לכל תקופת האירוח.
חברות ישראליות רבות משאירות לנו את הטיפול הכולל באירוח המשלחת כולל סינכרון בין כל נותני השירותים ,תדרוכם וליווי אישי שלנו לפתרון כל בעיה שצצה.
ליווי מלא כזה מפנה את החברה הישראלית לעיסוק מלא בתהליך העסקי מול האורחים מחו"ל מבלי כאבי הראש שבטיפול הטכני והבירוקרטי במשלחת הסינית.
לסינים יש נטיה להודיע ברגע האחרון ,לבטל ברגע האחרון, יש הרבה שינויים ושינויי שרשרת כשעובדים עם סינים. כשגולד נותנת שירות מעטפת מלא היא דואגת להכל כולל לביטולים ושינויים של כל שרשרת נותני השירותים גם יחד.
. רק כאשר מישהו מקצועי ומנוסה מנהל עבורכם את הפן הלוגיסטי של הביקור ואתם יכולים להתפנות להיות המקצועיים ביותר במה שאתם מתמחים בו.

בכנס באולם כנסים