מדריך דובר סינית למשלחת שלך מסין

משלחת סינית או אנשי עסקים בודדים המגיעים לישראל מסין לצורך עסקים מגיעים מתרבות ייחודית הכוללת קודי התנהגות,שפה (או מגוון ניבים של סינית שאנו אפילו לא מבחינים בהם) וכמובן מערכת ציפיות לביקור עסקי מוצלח ולא פחות מזה – לראות את האתרים המפורסמים של ישראל.

סינים רבים אמנם דוברי אנגלית ויתכן שבמשלחת עסקית מסין יהיו כאלה שידברו אנגלית שוטפת וכאלו שדוברי אנגלית עילגת. כך או כך אנגלית  אינה שפת האם שלהם וכשם שיידרש מתורגמן מסינית למפגשים העסקיים ולכל אינטראקציה עסקית שתעשו מולם כך ידרש מדריך דובר סינית שילווה ויסביר להם את הדקויות הקטנות והסיפורים המעניינים בכל אתר ואתר בו הם מטיילים .

למעשה אירוח משלחות מסין וליווי סינים בארץ חייבים מדריך דובר סינית.

לסיני הממוצע קשה להבין את התרבות המערבית ואת הדת המונותאיסטית. משלחות מסין שמבקרות בישראל במסגרת משלחת עסקית רוצות להספיק לטייל כמה שיותר ולראות אתרים כמו ירושלים,ים המלח וכו' .בד"כ זמנם של משלחות מסין הוא קצר ונדרש לדחוס הרבה יעדים בפרק זמן קצר. בעזרת מדריך דובר סינית ניתן לנצל את הזמן שמבלים בפקקים למשל להסברים מעניינים על האתרים שבדרך וגם על נושאים המעניינים את הסינים כגון ההבדל בין הדתות השונות ואת הסיבה לקונפליקטים הפוליטיים באזור.מדריך דובר סינית הוא בעל אוצר מילים מתאים כדי להסביר להם נושאים כאלו

מורה דרך דובר סינית או נציג חברה

ישנן חברות ישראליות שגורסות שמספיק שנציג חברה ישראלי המארח את הסינים בארץ ומהווה איש קשר,ישמש גם כמלווה לאורך כל שהותם בארץ לרבות בזמן הטיולים שהם עושים. אז נכון שאתם כמארחים תהיו נחמדים ובעלי מוטיבציה להנעים את זמנם, תספרו  להם כמה שיותר פרטים שמוכרים לכם (גם אם אתם לא מורי דרך) אולי אפילו תגששו מתי המועד המתאים לדבר עסקים אך אין זה תחליף למורה דרך דובר סינית.

חשוב להבין שלמשלחות מסין אולי יש אנגלית עסקית טובה (וגם זה לא פעם מתברר כנכון חלקית או כנכון רק לחלק מחברי המשלחת בעוד האחרים דוברי אנגלית רעועה)  אך בשביל טיול ושמיעת סיפורים והסברים את אתרים בישראל הם יעדיפו בצורה חד משמעית לשמוע סינית מפי מורה דרך דובר סינית

מדריכת טיולים סינית

מורה דרך מוסמך דובר סינית יכול לסייע גם בבחירת היעדים לטיול. זה יכול להיות חצי יום טיול בירושלים, 3 שעות טיול בחיפה או כל שילוב יצירתי שעניינו צרכי המשלחת והזמן המוקצה לכך.

מדריך דובר סינית ישלב כמה שיותר סיפורים ואנקדוטות המתאימות לסינים, ידע להגות נכון את שמות המקומות, המלכים והנביאים בסינית ,הגייה שונה לגמרי מזו שבאנגלית.

גולד מספקת מכלול שירותים תיירותיים ועסקיים לאירוח משלחות מסין כולל מתורגמן מסינית ולסינית, מתורגמן סימולטני ועוקב, מורה דרך דובר סינית ,רכב והסעות לאורחים מסין ,שירותי לינה והסעדה, שירותים עסקיים כגון קביעת פגישות וכו'. וכמובן מורה דרך מוסמך דובר סינית.