שירות VIP בנתב"ג

מנכ"לים ובכירים סינים יכולים להיות תותחי על מבחינה מקצועית אבל הרבה פחות חזקים, כשמדובר בלוגיסטיקה ותושייה.

גם אם (כישראלי) אתה חושב שנתת להם הוראות ממש פשוטות כמו – "תעשו ביקורת דרכונים בדלפק שבו כתוב…,תעברו את ה baggage clame בנתב"ג ותעלו קומה במדרגות , הרכב שאמור להסיע אתכם ממתין שם ליד חנות זו וזו" רבים הסיכויים שסבכתם אותם לגמרי.

למעשה אורחים מסין רצוי מאוד להוביל בדיוק בדרך שהם רגילים – עם שירות VIP בנמל התעופה בן גוריון. שירות VIP בנתב"ג פירושו שמישהו שימתין להם ויוביל אותם לאורך  כל הפרוצדורה בשדה התעופה ועד לעלייתם לרכב שימתין להם.

עבור אנשי עסקים רבים הבאים מחו"ל שירות VIP בנתב"ג הוא שירות מפנק ,עבור משלחות מסין זהו כמעט שירות חובה.

מפתיע אותנו כל פעם מחדש איך אורחים מסין ,כולל מנהלים בדרג גבוה מסתבכים עם לוגיסטיקה של שדה התעופה ועם הוראות ,שלנו כישראלים ,נראות פשוטות וברות ביצוע.

כאשר אתם מכניסים אורחים מחו"ל ללחץ עם ההנחיות שלכם ומפגישים אותם עם חוסר אונים כשהם לא מצליחים למצוא אתם בבעיה. סביר להניח שמישהו  מהחברה שלכם יצטרך לחלץ אותם בשעות לא שעות כשהם נוחתים ולא מסתדרים זאת לא קבלת הפנים שתרצו להעניק להם.

הבדלי מנטליות אחרים תפגשו כאשר משהו קטן, זעיר במונחים ישראליים יקרה, למשל אמרתם לסיני שרכב ימתין לו בשדה התעופה במקום X.

רצה הגורל (וזה קורה הרבה כמובן )  והפקח אמר לנהג הממתין למשלחת לזוז והנהג עשה עם הרכב סיבוב . הסיני מגיע ולא רואה את הרכב…זהו ,הוא ירים טלפון ויגיד "הרכב לא נמצא" ,סיבכת אותם!  הם עשויים לגלות חוסר אונים משווע ולהגיב בהתאם, חוויה שלילית כבר על ההתחלה.

מאוד מומלץ לא לדלג על לקיחת שירות וי איי פי בנתב"ג כשמדובר באירוח משלחת מסין.

הסינים גרועים בעניינים לוגיסטיים ,החוויה הראשונית של הגעתם לארץ עשויה להיות שלילית ומאתגרת ומומלץ בחום שנציג יקדם את פניהם ויובילם בכל הפרוצדורות בנמל התעופה.

תושייה ישראלית וכושר התמצאות אינם חלק מתרבותם. הוראות שנראות לכם פשוטות למדיי, אל תנסו לבקש מסינים.

אם אתם רוצים לחסוך בשירותי וי אי פי בנתב"ג או שהמשלחת הסינית מגיעה מטעמה וחוסכת בשירות זה, התעקשו להציב שם מישהו מטעמכם שיוביל אותם בנבכי שדה התעופה עד להסעה למלון.

כבר קרה לא אחת שמנכ"ל חברה ישראלית קיבל טלפון כעוס  ב 5 בבקר ,(זמן הנחיתה של האורחים מסין ) ועכשיו לך תקפיץ את עצמך לשם על כל השינויים בלו"ז שצפויים לך בבקר בעקבות כך או לך תתקשר לאחד מהעובדים בחברה ותבקש זאת ממנו.

שירות VIP בנתב"ג הוא בדיוק הפתרון לקבלת פנים שהסינים רגילים אליה.

שירות VIP בנתב"ג

שירות VIP בנתב"ג