שירותים עסקיים

היכולת שלך כמארח להעניק לאורחים מחו"ל סל רחב של שירותים עסקיים הנחוצים להם, ממתג אותך כמארח מקצועי שיש לו מענה לכל דרישה.
שירותים עסקיים לדוגמה:
שירותי מזכירות, משרד מאובזר שיוכלו לעבוד בו, חדרי ישיבות, שירותים משפטיים, סיוע בקביעת פגישות עם גורמים בענף, סיורים עסקיים, הרצאות וכו'.

נציגת שירות

כאשר אנשי עסקים מחו"ל מגיעים לארץ, במקרים רבים יש צורך לספק להם מענה רחב לכל השירותים העסקיים, הנלווים לשירותי האירוח הסטנדרטים. אנו ב-GOLD מעניקים מגוון שירותים עסקיים עבור אורחים מחו"ל כחלק ממעטפת שלמה של שירותים הנחוצים עבור אירוח משלחת עסקית מחו"ל.
מעטפת השירותים העסקיים שאנו מעניקים מותאמת אישית על פי ארץ המוצא של חברי המשלחת ושפת המקור שלהם.

במקרים רבים משלחת עסקית מחו"ל זקוקה לשירותים עסקיים המתווספים לשירותי האירוח. לשם כך, אנו נוכל לספק לך את כל השירותים העסקיים הנלווים שישלימו עבור חברי המשלחת העסקית את חווית האירוח במהלך שהותם בארץ.

סל שירותים עסקיים לאירוח משלחות מחו”ל

השירותים העסקיים שאנו מספקים הינם:

 1. קביעת פגישות עם חברות ישראליות לאורחים המגיעים מחו"ל.
  אנו מגיעים עם נטוורקינג רחב – הקשרים הנרחבים שלנו עם חברות ישראליות במשק וגופים ממשלתיים, מאפשרים לנו לקבוע פגישות עסקיות עם משרדים ממשלתיים או חברות ישראליות בתחומים שונים, על פי דרישתם של חברי המשלחת העסקית המגיעה מחו"ל. כחלק משירות זה, אנו גם יכולים לארגן מכתבי הזמנה מגופים שונים עבור משלחות עסקיות או ממשלתיות מחו"ל, הזקוקות למכתב הזמנה רשמי מגוף ממשלתי או חברה ישראלית, על מנת לקבל אישור להגיע לארץ.
 2. סיורים מקצועיים לאנשי עסקים מחו"ל.
  לצוות של GOLD ניסיון רב בתכנון והוצאה לפועל של לו"ז עסקי המשלב בתוכו סיורים מקצועיים על פי דרישתם של חברי המשלחת העסקית המגיעה מחו"ל. רוצים להכיר להם אנשי מפתח מהענף? לגשש בחברות נוספות? ניתן לערוך להם סיור ממוקד מטרה.
 3. סמינרים מקצועיים בתחומים שונים לאנשי עסקים מחו"ל.
  אנו מתמחים במתן מענה עבור משלחות עסקיות המעוניינות להגיע לארץ לסמינר מקצועי בתחומים שונים, המשלב בתוכו לו"ז לימודי-מקצועי יחד עם ימי טיול בתחומים שונים.
 4. הרצאות מפי אנשים מובילים בתחומים שונים.
 5. השכרה וארגון של חדרי ישיבות ומשרדים.
 6. שירותי מזכירות.
 7. שירותים משפטיים.

ב-GOLD אנו מכווני לקוח. הרצון שלנו הוא לתת מענה אחד וכולל עבור אנשי עסקים המגיעים מחו"ל. השירותים העסקיים שאנו מספקים ללקוחותינו כתוספת לשירותי האירוח הנחוצים לאירוח אורחים מחו"ל, הינו חלק ממעטפת שלמה שנועדה להעניק למשלחת העסקית מחו"ל את כל מה שהיא צריכה כדי למקסם את המטרה העסקית לשמה היא הגיעה לארץ.