מתורגמן בעסקים

שירותי תרגום נפוצים מאוד בעולם העסקי  -תרגום מסמכים,תרגום אתר, תרגום סימולטני ותרגום עוקב הפכו לשירות מובנה בהרבה חברות עסקיות המעוניינות לתקשר בצורה מדויקת ואיכותית עם נציגים מחו"ל הבאים איתם במגע עסקי.  כאשר מדובר בעולם העסקי הצורך במתורגמן מקצועי מתחדד באופן משמעותי, וגם זוכה למספר ממדים חשובים שלא כל איש תרגום עשוי לספק. כיום, על מנת לספק שירות תרגומים איכותי  ברמה העסקית, יש לעמוד במגוון רחב של דרישות,למשל לבדוק לאיזה קהל צריך להגיע המסר, אילו מילים לברור, סגנון וכו'. יש מגוון דרכים לבטא את אותו מסר ועל המתורגמן לבחור את סגנון השפה המתאים לפורמט, לקהל, למסר וכומתורגמן'.

על מנת להיות בטוחים שהמומחה שמוצמד אליכם יעזור לכם בשאיפות העסקיות שלכם, יש לבחור בחברה מקצועית העובדת עם מגוון מתורגמנים ובוחנת את ביצועיהם הן בקנה מידה מקצועי ולא פחות חשוב ,קשובה למידת שביעות הרצון ולתגובות של הלקוחות העסקיים.

לגולד אין מתורגמנים שכירים ויש לה את הגמישות להעסיק רק את הטובים ביותר. גולד תבחר עבורך את סגנון המתורגמן הרלוונטי לצרכיך ותוודא שיצאת בשבעות רצון מלאה .

דקויות של מתורגמן בשפות שונות

בכל שפה יש את הדקויות שלה, ובכל הקשור לעולם העסקי – על המתורגמן להיות בקי במושגים ובנוסחים המקובלים בתעשייה הספציפית, להכיר את האופי של שיתוף הפעולה בין ישראלים לשוק זה. כמו כן, על המתורגמן לעבור הכנה בסיסית טרם העבודה, כולל היכרות עם פועלה של החברה עבורה הוא מתרגם וכן של החברה או המשלחת המתארחת, להבין באופן כללי את המטרות של כל הצדדים, על מנת להפעיל את השפה באופן היעיל ביותר שיבטיח תוצאות מעולות. מדובר  בעבודה שחשוב מאוד שלא לקחת כמובן מאליו, משום שמתורגמן איכותי עשוי ליצור את ההבדל בין ביקור מוצלח לבין משא ומתן שלא צלח ואף הביא להוצאות מיותרות מצדכם שלא הניבו פרי.

בחירה במתורגמן הנכון

מתורגמן סימולטני ומתורגמן עוקב איכותיים אינם צריכים להיות בקיאים רק בשתי השפות שביניהן הוא או היא מקשרים, אלא גם בכל העניינים שמסביב. בנוסף, עליו/ה להיות נעימי הליכות ולהיות מסוגלים ליצור אווירה נעימה בכל עת – גם בחדר הישיבות,גם בעת תרגום במסעדה או  במסגרת סיורים בארץ וכמובן בהרצאה או משא ומתן. על המתורגמן להיות מסוגל לשבור את הקרח וליצור תחושת זרימה בשיחה בין שני הגורמים, כאילו שאין גורם נוסף באמצע. מדובר במיומנות גבוהה.

אנו בחברת GOLD מתמחים בדיוק בכך – מציאת האנשים המתאימים ביותר שיסייעו לכל ההיבטים התיירותיים של ההתפתחות העסקית שלכם ויגרמו לכם להיראות כמה שיותר טוב בפני השותפים העסקיים הפוטנציאליים, ואף יסייעו לכם להגיע ליותר גורמים חשובים בתעשייה שלכם לטווח הארוך. שילוב בין שירותי אירוח משלחות לבין עבודה יעילה ואיכותית של מתורגמן מקצועי – המפתח להצלחה בהרחבת העסק לחו"ל.